• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze světa 10

  • Zakladatel vlákna Zakladatel vlákna JARISKO
  • Vytvořeno Vytvořeno

DeletedUser

Guest
bol raz na sv. 10 vytvorený pokec, ale moderátory ho hneď po vytvorení zmazali, dávam ho tu znova lebo pokec je aj na sv. 14 tak snáď ho zasa tu nezmažú
 
Naposledy upraveno moderátorem:
pri prumerne inteligenci hracu s10 (ne Vas ale tech co prispivaji tady na forku)
to nema cenu . jen se spamuje a nadava urazi :) ale v rukavickach , tak aby nemohli moderatori zasahnout.

Vytvorenim teto sekce jeste vice shodis snazeni se moderatoru o neco co by se dalo nazyvat forum Nekaz jim to tak vehementne , drtive vetcine hracu staci dk , tem lepsim staty, toto forum je forum odpadliku a tech kteri si nedovoli rict ve hre co tady . to mne mrzi.. :hi
 
hele ted jsme si všimnul že je strašnej masakr obranné vs. útočné vesnice a že útočné mají jasně na vrh
 
Jajku, Jarko.....
Šak neviš, že na okrajích jsou jen hráči, čo sú podplacený iba kmeňom .=S=. ????? Hehehe hehe...
Po by si sa chcel regnuť eště raz, tak sa najprv zeptaj ! : )))))
Bo ty sam nevieš, ako to chodilo v kmenu .=S=. eště za pôsobenia Destinyho ???
Nie som tupa, abych nedokazala, že Destiho odkaz tam porad někde figuruje........
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Jarko, začinať akekolvek pôsobenie na tomto svete, je podla mňa sebevažda alebo harakirri, ak to mohu takto nazvať.....hehehehe.
Jj, som naozaj veľmi prejúcí, hehe.
Šak ale to chce stratégiú... nielen se regnúť a čakáť odezvú :D
 
no práve veď ja viem že to bude ťažké a práve preto to chcem skúsiť, práve to sa mi tu páči že tu vždy hodí moju mini dedinu vedľa niekoľko tisícových hráčov.. začínam teda ako aucaider (či jak sa to píše :)) a to bude zaujmavé..
 
Môj miláčik,...čo pak ty nemaš podporu kmeňa -E- ????? Hehe...
 
zlatinko já o podporu veľmi nerád žiadam a aj keď ma stíny a ich ali chceli zničiť pred 4 mesiacmi schválne som odišiel z prvého kmeňa sv. a odmietal som podpory ktoré mi oni aj iné kmene z môjho kontinentu sami od seba ponúkali. aby som sa im postavil sám, ale to ty nemáš odkiaľ vedieť :).. nikomu tam v hre nepíšem poštu chcem si zahrať nenápadne, toho rozruchu už bolo dosť, nemienim tam nikoho na seba zbytočne upozorňovať ako som to robil vždy vtedy... idem spať dobrú noc
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Zpět
Nahoru