• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze světa 10

DeletedUser

Guest
skúsil som tu zasa hrať trochu lebo na okraji mapy sú už hráči hrozne neaktívmy, mal som tam mesiac svoju 60 bodovú dedinu a vedľa mňa boli niekoľko tisícový hráči... za celý mesiac na mňa nikto nezaútočil..to som teda fakt nečakal,... tý hráči sú tam už asi len kôli kamarátstvam.. ešte viac ma prekvapilo že niektoré z najlepších kmeňov (všimol som si 2) robia nábor na okrajových kontinentoch hoci sú už dlho najbližší spojenci a majú v kmeni už len polovicu členov, to sa radšej mohli spojiť


ted uz vymluva "nejsi na tomhle svete" asi nezabere co ? :)
je nas moc, protoze v akademce mame ucelove zvedy a navic je nas moc :)) jeste nejake otazky :))
 

DeletedUser

Guest
Ano, já bych dotaz měla, hehe......
Copak se tam u vás děje nového ???
Nějak jsem ztratila kontakt a vývoj situace na tomhle světě by mne opravdu velmi zajímal.....
Tak se nestyďte sem klidně napsat, jak se to u vás vyvíjí !!! Detaily, podrobnosti,.... apod :D
 

DeletedUser

Guest
Detaily ? koukni na staty . jedeme co se da :))
jsme svet ktery se dle meho nazoru vyvyji nejrychleji.. :)
 

DeletedUser

Guest
No staty právě docela dlouho nešly. A navíc je to daleko lepší, když celkové dění zprostředkuje někdo zasvěcený....
Na sv. 10 jsou vcelku razantní změny - tak se jen zajímám.
 

DeletedUser

Guest
Sam nevim jak to dopadne, vahy sil jsou ale zrejme. pocet kmenu rychle klesa, top hraci se schyluji do top kmenu ,urychluje to vyvoj, uvidime co s mnozstvim neaktivnich hracu . :)
 
Nahoru