• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze světa 10

DeletedUser

Guest
nikdo nemá právo zabíjet, ani pro to aby přežil...

Těžko říct...osobně na to nemám úplně vyhraněný názor :)
A doufám...že co se týče "bližního svého"...nebudu to muset nikdy rozseknout ;-)))

Pokud bys byl ale naprosto nekompromisní...pak bys neměl zabíjet ani zvířata třeba ;-)) Možná právě jedině k obživě (abys přežil) ;-))
Mouchy nechat žít ;-)))

Stavět se k problematice "vzít někomu život" jenom jako k mezilidské záležitosti...zavání dost nadřazeností člověka vůči všemu jinému živému ;-/
 

DeletedUser12470

Guest
Málokdo je tak moudrý, aby si vážil oprávněné výtky víc než falešné chvály.
 

DeletedUser30264

Guest
Těžko říct...osobně na to nemám úplně vyhraněný názor :)
A doufám...že co se týče "bližního svého"...nebudu to muset nikdy rozseknout ;-)))

Pokud bys byl ale naprosto nekompromisní...pak bys neměl zabíjet ani zvířata třeba ;-)) Možná právě jedině k obživě (abys přežil) ;-))
Mouchy nechat žít ;-)))

Stavět se k problematice "vzít někomu život" jenom jako k mezilidské záležitosti...zavání dost nadřazeností člověka vůči všemu jinému živému ;-/

Zabíjet zvířata, aby se někdo uživil(tj. není přejídání, vybití určitého druhu jenom proto, že je vzácný a dobře chutná,..) mi připadá jako nezbytná.Co se týká lidí, tam to zabíjení je nekompromisní.

Málokdo je tak moudrý, aby si vážil oprávněné výtky víc než falešné chvály.

Pokud jediná věc, která je pro tebe hlavní jsi ty, tak je složité vysvětlit o čem to vlastně křesťanství je..
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
jppjpp:
"Bez komentáře" je taky komentář ;-))
...i takový komentář má nějakou vypovídající hodnotu ;-)))

Mohu si třeba myslet...žes na moji otázku nechtěl odpovědět...protože mě nemáš rád.

Ale já si budu raději myslet...žes na moji poznámku jenom neměl náladu ;-)))
...případně mě vyveď z bludu... ;-)))
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser30264

Guest
re

My už dlouho nepřátelé nemáme:)
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru