• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze světa 10

DeletedUser16358

Guest
jppjpp:
"Bez komentáře" je taky komentář ;-))
...i takový komentář má nějakou vypovídající hodnotu ;-)))

Mohu si třeba myslet...žes na moji otázku nechtěl odpovědět...protože mě nemáš rád.

Ale já si budu raději myslet...žes na moji poznámku jenom neměl náladu ;-)))
...případně mě vyveď z bludu... ;-)))


zbytečný komentář k odpovědi bez komentáře :D

Drobot .--- pokud se nudíš a máš potřebu neustále komunikace, což z tohoto tvého příspěvku tak vypadá, jdi do hráčské komunity, a koukni se na křeslo pro hosta... myslím že tam by ses mohla vyřádit dosyta, některou neděli... :p
 

DeletedUser

Guest
Ahoj monnkey ;-)

a mohu se zeptat...proč zrovinka můj komentář Tě tolik obtěžuje číst? ;-))
V "pokecu" bys možná našla i jiné podobně hluboké komentáře :)))

Jinak mi ale lichotí...že bys mě ráda viděla jako hosta "Křesla pro hosta"...taky si (podobně jako Ty) myslím..že bych byla poměrně atraktivní host ;-))
A upovídaná bývám taky dost...takže nemám problém i se "zbytečnými" příspěvky ;-))

Na "Křeslo pro hosta" to sice s mojí účastí úplně nevidím...ale dík za kompliment ;-))
 

DeletedUser16358

Guest
Ahoj monnkey ;-)

a mohu se zeptat...proč zrovinka můj komentář Tě tolik obtěžuje číst? ;-))
V "pokecu" bys možná našla i jiné podobně hluboké komentáře :)))

Jinak mi ale lichotí...že bys mě ráda viděla jako hosta "Křesla pro hosta"...taky si (podobně jako Ty) myslím..že bych byla poměrně atraktivní host ;-))
A upovídaná bývám taky dost...takže nemám problém i se "zbytečnými" příspěvky ;-))

Na "Křeslo pro hosta" to sice s mojí účastí úplně nevidím...ale dík za kompliment ;-))


Ahoj nemyslela jsem to zle ;) fakt.., jen jsem měla takovou dobrou náladu a napadlo mě to, taky občas píšu zbytečně, mě to přišlo zbytečné v té chvíli :))
 

DeletedUser

Guest
monnkey:
V pohodě...nemám s Tvým příspěvkem žádný problém :)) ...i když podle mě nebylo jeho cílem mě potěšit.
...ale to je Tvoje věc...jak cílíš svoje příspěvky ;-))

Při "potlachu" lidé tlachají všelijak ;-))
Pokud bychom měli zdější potlachové příspěvky dělit na životně důležitě, důležité, zbytečné či nadbytečné...těch úplně důležitých by zřejmě byla menšina :))
Přesto nemám potřebu na někoho poukazovat...že TEN JEHO příspěvek...byl obzvlášť zbytečný ;-))

Pokud ale napsání takovéhoto komentáře vyvolává v Tobě zmíněnou dobrou náladu...pak je rozhodně fajn..že ses dobře pobavila ;-))
Přeji Ti spoustu dobrých nápadů k podobně nezbytečným komentářům...jako byl třeba tento Tvůj poslední ;-))
 

DeletedUser

Guest
hmmmmm ...po dlouhé době jen nakouknu a vidím, že se nezměnilo nic a nikdo ..... :)

- milá DrObot - moc ráda si čtu tvé příspěvky, tady i jinde,
vždycky mají smysl :hi a a a ... nenech se ničím otrávit !
:)
Přejeme ze srdce překrásné Vánoce
a do nového roku štěstí na každém kroku.

Kmen " EMMONS "
 
Nahoru