• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze světa 10

DeletedUser2502

Guest
Abych nezapomněl gratuluji vítězům a čest všem kdož vydrželi do konce :hi
 

DeletedUser

Guest
I ja gratuluji vitezum :king z celeho srdce.
Sklanim se pred umem Diakritiky a Sibylky,
kmen -E- byl ze samych super lidicek a uzasnych bojovniku.
At zijou a jsou porad tak perfektni pratele jak jsem je poznala ve hre. :)
AVE -E-.
 

DeletedUser32568

Guest
gratuluji vítězům ;) chtělo by to víc uzavřenejch světů ptž nás slováci předbíhaj :D
 

DeletedUser

Guest


Prosím o laskavou odpověď, kdy obdržíme PÚ za vítězství s-10 a diplom ?
Spoustu lidiček neobdrželo, ačkoli již od jejich žádosti uplynul více jak měsíc:(
Osobně jsem psala na e-mail, jelikož se na support sice dostanu, ale dotazy vůbec nejde odeslat :cry
Děkuji za informace, Sibyl 21 (původně s-10, nyní s-24)
 

DeletedUser

Guest
to je rutina ...premium body sa tazko rozdavaju :D
takze na to si pockate jeste .... max pri tom ze si se tady ozvala dostanes PB ty a na ostatnych se zase bude hezky zabudat :) to sa opakuje pri kazdom ukoncenom svete ... s15 je ukoncen takmer 2 mesicu ... a hraci stale nemaju svoje PB i ked o ne uz zadali :scratch no nekdo to flaka :pardon
 

DeletedUser

Guest


...tak já ještě chvilku počkám a pak asi napíšu do všech témat,
aby si toho konečně někdo povolaný povšiml ... :blush:pardon
 

DeletedUser

Guest
Já bych také rád zpětně poblahopřál zejména čupr kmeníku -E- a především Diakritikovi, který se již před dvěma lety nechal slyšet, že svět vyhraje jen pro jednu dívčinu svému srdci blízkému :)
Nevěřil jsem mu tehdy, ale on svůj slib dodržel a bylo to tedy to největší překvapení na DK, které jsem zažil :)

"Svět vyhrán kvůli slibu danému dívce" - tak vidím osud světa deset :yes
Diakritiko - souhlasil jsem s vámi ve všem, jen s Valkýrou souhlasit nemohu....
Ale je to jen hra a dějiny píší vítězové, ať byloť vítězství dosaženo jakýmkoli způsobem ;)

Do dalšího života přeji hodně štěstí a hodně dobrých a solidních protivníků !
Vždy je totiž co překonávat, Hacku ;)
 

DeletedUser

Guest

angelinocz,

děkuji za pár řádek, ale ty situaci neřeší, prosím, aby nám bylo sděleno KONKRÉTNĚ,
kdy se tak stane ?
...respektive bude to do konce měsíce února 2012, nebo jaký je problém v tom poslat za vítězství prémiové body
- to by mne /nás VELMI zajímalo !? !?

JAK JE TO S DIPLOMY, KTERÉ JSTE NÁM SLIBOVALI ?

DÁLE PROSÍM O ZDŮVODNĚNÍ, PROČ JSOU NĚKTEŘÍ HRÁČI ZE SVĚTA 10 ZABLOKOVÁNI NA SUPPORTU - VČETNĚ MNE !
- TUDÍŽ NEMÁME VŮBEC ŠANCI NA SUPPORT COKOLI NAPSAT :(:(:( důvod ?

- pokud odešlu e-mail, nikdo se neobtěžuje odepsat, to je tedy opravdu super přístup ... :cry k pláči

Děkuji za laskavou odpověď na všechny otázky, s úctou Sibyl 21
 
Nahoru