• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze světa 11

DeletedUser30368

Guest
Já nemám ani jedno dítě ještě toto :D No jinak jsem lama jako hráč jsem docela dost velká lama chudáci ti ,které jsem porazil asi budou ještě větší lamy :p Jinak já osobně je hraji od světa 1 a učil mne to spolužák a jeho máma :D Mámu to přešlo nějak hned spolužáka po jeho mámě :D Mne to nepřešlo :D No jinak už mne pár lidí nakopalo ,ale většinou lidi okolo 17 :)
 

DeletedUser25984

Guest
No pokud je ti 15,tak na děcko máš ještě jeden či dva roky určitě čas.:D
Jinak lamy jste tu tak trochu všichni,jen já jsem velbloud.:p

Vždyť není důležité,komu hra jde či ne.Jde spíše o to,že nás všechny baví a nepotřebujeme si na někom léčit nějaké komplexy a nebo si zde něco dokazovat.;)
 

DeletedUser30368

Guest
přesně :D No já si nic nedokazuji a hraji to jen ,protože se jen bavím :) Našel jsem díky tomu dost přátel a s pár lidmi se bavím .Před 5 dny jsem narazil na holku ,která chdoí nagyml ,kam chci i já :D Je v pohodě a stršně ukecaná asi jsmee si i dost sedli :D
 

DeletedUser25984

Guest
Tak to jsem se do toho dost namočil.:(:D

Hele ty kecy okolo děcka,tomu nevěř.Ten rok či dva byla blbost,jo?:D
Času máš ještě dost,tak ať mi tvý rodiče tady neklepou na dveře,že jsem ti tvrdil,že už můžeš.:D:D
 

DeletedUser30368

Guest
Neboj sám chci aspoň dodělat gympl :D Jinak moje bejvalka má dítě :D Hrůza :(
 

DeletedUser25984

Guest
Rozumnej,to se mi líbí...:great

Škola má přednost před radovánkami života.:yes
Nevím čím to je,ale teď si připadám hrozně důležitej a jako správnej fotřík.:D

Přitom sám jsem se v tvém věku,začínal věnovat slastem života.Myslím tím jen alkohol,sex je jen pro chudý a mě žádná stejně nechtěla.:D:D:D
 

DeletedUser30368

Guest
no alkohol ,taky uvítám :D A sex mám za sebou :D Naštěstí bez dítěte a momentálně nikdo není :D
 

DeletedUser25984

Guest
No člověče,ale když teď opráším svou paměť,tak první pivo jsem vypil asi v 17 a hned se jsem do něj zamiloval,o ženských raději takticky pomlčím.:D

Já byl vlastně šprt a hrál jsem si na inteligenta.Pak jsem zjistil,že tato role není pro mne a že se na ní hodí lepší herci.:D:rofl

Bohužel,dnes mi ty herci dělají šéfy a já hákuji u linky ve fabrice.:cry
Tak se koukej pořádně učit,ať tě nebuzeruje nějaký ten inteligent.:D
 

DeletedUser

Guest
tak teď už to pár tisíc lidí vědět bude... :thumb

to jsi profík kámo...

co bylo dřív, alkohol nebo sex?

já to měl ve slovosledu s otázkou...

ale nejhorší je, kždyž místo "nebo" dáš "a", to si pak ani jednoho moc neužiješ a pak máš i blbou pověst v obojím... :shock


málem mě jedna znásilnila, když jsem trůnoval s tím prvním... :king

jsem ji poslal pro kondomy, že jinak nic nebude a pak se schovával pod stoly na diskotéce... :cool

k tomu vytrůnovanej v tom prvním, jsem tam skoro aj usnul a málem mě vyhmátla... :heart

dopadlo to tak, že mě pokryli kluci a holky z party, že mi volali rodiče nebo co a já musel domů :bad

byla to sice baba jak lusk, prostě kost... ale znalí mě učili to, co jsem uvedl výše... a já si na pověst vždy potrpěl a kdyby taková buchta rozvykládala, že jsem víc trůnil v tom prvním než v tom druhém... to by nebylo moc OK do bdoucna... :rofl
 

DeletedUser30368

Guest
No já první alkohol pak sex ... :D Ale moc toho za sebou ani v jednom nemám :D No povídejte ať je to zajímavé a mám se z čeho poučit :D
 
Nahoru