• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze světa 11

DeletedUser25984

Guest
Koukám,že se tu začínají řešit důležitější věci,než jiných vláknech.:D

Já sem budu muset pozvat Nagyho a yume.Myslím si,že toto forum se jim bude hodně líbit a zvláště od Nagyho se můžeme ještě hodně učit a jeho rady nejsou nikdy zahození.:D
 

DeletedUser

Guest
to teda radši ne, každý si to musí prožít, každý si tím musí projít...

já šprt nikdy nebyl a stejně mě buzerují v jiný fabrice a to mám vyšší školu jak oni... :wacko

ale učit se učit se a učit se... stačí jen jedno z toho...:yes
 

DeletedUser

Guest
ale ale Xéééééééééééééédiku, to jsou novinky, co se člověk všechno nedoví... :p
počkej až se tu objeví Nagouš, to si něco zažiješ ;)
 

DeletedUser25984

Guest
Hraje někdo z vás na 11 a když tak v jakém kmeni?Jsem línej to hledat.:no:D:D
 

DeletedUser

Guest
podle tvé popisku pod příspěvkem, tak to se těším na přestupný rok...

vítej mezi nimi...

já tu být rád, ale moc se tu píše... mám toho moc, uspast jednoho, ucpat druhému pusu, abych uspal jednoho a pak ústa uvolnit druhému a uspat jej dřív, než se ten první opět probere, ať to nemusím dělat od začátku..:no
 

DeletedUser25984

Guest
ale ale Xéééééééééééééédiku, to jsou novinky, co se člověk všechno nedoví... :p
počkej až se tu objeví Nagouš, to si něco zažiješ ;)
No a je to v pytli.Spamérka dorazila.:D

Kluci bacha na to,co tu napíšete.Yume se přezdívá rozhlas v obci,tak jen aby jste věděli,s kým máte tu čest.:rofl
 

DeletedUser

Guest
ale Maxime, já jsem ve své podstatě hodný človíček, Nagoušek i Xedor ti to můžu potvrdit :D
 

DeletedUser

Guest
já se za pravdu nestydím....
toto forum je hlavně od toho, aby se tu spamovalo, nebo jak je to s těmi pravidly? :king

re:
asi budu dávat jen citovat, bo nestíhám...

re:
já mám rád všechny ženský i ty zlý...
a je dobře, že manželka tuhle hru opravdu nemusí, bo tohle číst, tak je rozvod..
 
Nahoru