• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze světa 11

DeletedUser25984

Guest
Zdravím všechny ve spolek.
Omlouvám se všem,že toto fórum zakládám,jelikož si nerad hraji na nějakého iniciátora,ale mě to zde prostě v této hře dost chybí.:D

Toto fórum je určeno úplně pro všechny,kteří se hrou hodlají bavit a je úplně jedno,z jakého jsou kmene či serveru.Všechny nás spojuje tato hra a proč zde jen nepoklábosit o hovadinách.:D

Prostě spam v plném rozsahu a šíři a úplně pro každého.:D

Snad toto fórum přiláká tu správnou sortu lidí a občas se tu i zasmějeme,jelikož kvůli tomu právě toto fórum zakládám.Lehčí relax a odpoutání od stereotypu této hry snad nikomu neublíží...

Pokud máš rád zábavu,tak buď vítán a neboj se zde přispívat.;):D
 

DeletedUser25984

Guest
No vítej,kdo tě sem prskl??? :D

Hele zelí,proč si vlastně říkáš zelí???
Jak jsi na to proboha přišel?:D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser30368

Guest
Jmenuji se Jan Zelený a spolužáci mi to vymysleli :D No ,tak mi to zůstalo
 

DeletedUser25984

Guest
I já jsem si už připadal jako štvanec,tak zde vítej,ale musíš zapřisáhnout,že budeš dodržovat daná pravidla tohoto fora!!!:D

Jinak to už docela vysvětluje to zelí.:scratch:D
Decime i zelňáku,kolik je vám let?
Taky jste ještě v pubertě jako já? Mě je teprve 31.:D
 

DeletedUser30368

Guest
No mne bylo před třemi dny 15. :D zrovna 15. února :D Jinak podle nich nejsem inteligentní :D To mne dostalo :D :D
 

DeletedUser25984

Guest
No mě ani ne,já to už o sobě vím.:D:rofl

Prostě jsem se jen inteligentně rozhodl nezaclánět.:D:D:D
 

DeletedUser

Guest
mno, konečně u PC, mi je 26...

jináč, píšeš spojme všechny severy a soukromničíš na serveru 11??? :pardon

f poho, já si tě našel... :yeah

zeli999 - jestli budeš další patnáctiletej, co mi nakope zadek, tak tu končím... :great


abych to vysvětlil... hraji tuhle hru, protože skvělé na tomhle je to, :crazy
že lama není 75 letá babička, jedna paní mě zasvěcovala před pár lety a bylo ji 75... :great
že lama není ani třináctiletý klučina - asi třkrát mě na třech různých světech vystípali tři třináctiletí hochové... :wacko

ale lama je ten, co si myslí, že je nej ve všem, takže i v lamařství... bohužel některé ega mají až moc štěstí a machrují, že lamy nejsou, když vám vemou vesnici nebo zničí celý kmen...

takže já to řeším tak, že si s každým píšu, jakoby mu bylo jako mně a měl dvě děti jako já a hotovo... občas to je sranda, když tomu ve většině případech není... :blush

ahoj všem normálním... :bad
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser25984

Guest
Sakra,jsem prozrazen a má anonymita je v háji.:D
Mě bohatě stačí jen jeden server a i tak toho mám nad hlavu,tak proč svou aktivitu tříštit do jiných světů?
Patřím nejspíš mezi šťastlivce,jelikož hraji v kmeni,který mi je ušit na míru,tak štěstí nikde jinde nehledám.:D:rofl

Jinak tvé názory sdílím celou svou duší.
Já lama asi budu,ale nikomu to neříkej,nebo na mě začnou útočit.:axe:D

No nevím,jak zvládáš dvě děti.:) Já mám jedno a bohatě stačí.:D:D:rofl
 
Nahoru