• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze světa 12

DeletedUser

Guest
§2 Komunikace
Je zakázané kritizovat na foru práci či postupy členů DK Teamu, v případě, že nebudete s jejich prací spokojeni napište na support. V případě nespokojenosti vůči členovi DK Supportu žádejte delegaci ticketu na někoho z vedení hry, v případě nespokojenosti s prací moderátorů žádejte delegaci ticketu k hlavnímu moderátorovi fóra.


http://forum.divokekmeny.cz/announcement.php?f=1

Pokud máte problém, napište Ticket. < odkaz

Podobné příspěvky se zde budou mazat.
 

DeletedUser30377

Guest
§2 Komunikace
Je zakázané kritizovat na foru práci či postupy členů DK Teamu, v případě, že nebudete s jejich prací spokojeni napište na support. V případě nespokojenosti vůči členovi DK Supportu žádejte delegaci ticketu na někoho z vedení hry, v případě nespokojenosti s prací moderátorů žádejte delegaci ticketu k hlavnímu moderátorovi fóra.


http://forum.divokekmeny.cz/announcement.php?f=1

Pokud máte problém, napište Ticket. < odkaz

Podobné příspěvky se zde budou mazat.

A pokud nikdo jiný na moje zpráv neodpovídá a nereaguje,ať píšu co píšu a kam píšu,tak si můžu stěžovat:crazy na lampárnu na hlavním nádraží
 

DeletedUser22162

Guest
verejne si stazovat nemozes.To by tu musel vladnut demokraticky system.Ty mas iba povinnosti a ziadne prava.Plat,hraj,trp ale nestazuj sa.Takto by som nazval to co sa deje.Ak nieco porusis,tak budes potrestany.Ak sa citis ukrivdeny,tak mas smolu pretoze cesta je jasna.Niesi spokojny s pracou suporterov,tak sa stazuj u hlavneho suportera.Niesi spokojny s nim?Tak napis email do nemecka na vedenie innogames,ale mas smolu.Odpovede z Nemecka sa nedockas,takze nekecaj a plat...
 

DeletedUser30377

Guest
Náhodou němci mi odpověděli.Nejdřív se zajímali o co se jedná a potom mi napsali,že to musím řešit se supportem.Jupííííííííí.Takže mě může celý S12 a český support...............................:wacko
 

DeletedUser30181

Guest
verejne si stazovat nemozes.To by tu musel vladnut demokraticky system.Ty mas iba povinnosti a ziadne prava.Plat,hraj,trp ale nestazuj sa.Takto by som nazval to co sa deje.Ak nieco porusis,tak budes potrestany.Ak sa citis ukrivdeny,tak mas smolu pretoze cesta je jasna.Niesi spokojny s pracou suporterov,tak sa stazuj u hlavneho suportera.Niesi spokojny s nim?Tak napis email do nemecka na vedenie innogames,ale mas smolu.Odpovede z Nemecka sa nedockas,takze nekecaj a plat...

človeče, máš pravdu. kradnú sa tu účty a nič sa nedeje.
 

DeletedUser22162

Guest
sme vam vytreli kocura nieze sa nieco kradne.Tak ako ste vy prijali od nas 2 ludi tak sme mi prijali od Vas 2 ludi.Keby ste nikoho neprijali vy tak sa nic nedeje.Ak mas problem a podozrenie,odporucam Ta na odkaz na suport,ak podozrenie nemas,tak prosim neobvinuj.Najprv sa pozri preco je to tak a potom nieco rob.Tymto to este neskoncilo a po nejakych upravach odlyv hracov ku nam bude pokracovat a Ty s tym uz nic nezmozes.Aj Ty mozes za to preco sa s ==BS== stalo to co sa stalo a aj Ty mozes za to ze sa niektory hraci citia tak ako sa citia.Tato hra Ti uz davno prerastla cez hlavu a zabudol si ze je to iba hra.Skus sa nad sebou zamysliet
Tu mas link na suport,nech sa paci:
http://support.innogames.de/playerticket/
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser30181

Guest
múdro píšeš, až mi to je divnô... ja sa nemám prečo zamýšľať. nevieš nič o tom čo sa dialo v bs a prečo sa pár hráčov trhlo, tak tu nepoť hlúposti.
ten účet bol bd a dobre vieš, že bol na rozobranie a vieš ako sa k vám dostal. vojensky ste na nás nemali a ten podraz vám len prišiel vhod.

 

DeletedUser22162

Guest
na vas sme vojensky nemali?Sa nechaj vysmiat.Ako velky kmen ked ste este fungovali ako ==BS== ste mali na celom svete iba jedneho jedineho nepriatela a to =DS= ale nedokazali ste skoro nic.Vo zajomnych statistikach sme mali vzdy o par sto vesnic v nas prospech viac a to proti nam stali 3/4 sveta.Najprv porozmyslaj nad tym co pises.Nauc sa aspon utocit,alebo dalej rozoberaj malickych hracov ktory sa Tebe rovnat nemozu.To Ty vies :hi:rofl
 
Nahoru