• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze světa 13

DeletedUser30198

Guest
Vidím, že ne všechny kmeny brání své statistiky vojensky, ono je občas lepší napadnutého spoluhráče vyšoupnout mimo kmen.

Je mi opravdu líto chuck mototruck nebo darkkniht 6 (i těch ostatních kteří se dočkali, nebo v budoucnu dočkají takovéhoto zacházení)z kmene =BAR=, ikdyž to byli nepřátelé takové zacházení si nezasloužili!!

:dead
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser35821

Guest
Vidím, že ne všechny kmeny brání své statistiky vojensky, ono je občas lepší napadnutého spoluhráče vyšoupnout mimo kmen.

Je mi opravdu líto chuck mototruck nebo darkkniht 6 (i těch ostatních kteří se dočkali, nebo v budoucnu dočkají takovéhoto zacházení)z kmene =BAR=, ikdyž to byli nepřátelé takové zacházení si nezasloužili!!

:dead


Nič nové pod slnkom,je ich viac,ktorí tak dopadli ,štatistika je štatistika,niekomu na tom záleží viac ako na hráčoch. :wall
 

DeletedUser

Guest
Á, chudáčci si zřejmě šli stěžovat ke kamarádům... Zajímavé, co vy tady víte o jejich problémech.... Děkuji tady kolegům z Uk za hodnocení mých způsobů a vůbec kmene. Poslední dobou mi má pořád někdo od vás potřebu psát, že jsme v lamprdóně. Tak si nacpěte břicho dobrým pocitem, že jste nejlepší a nejvíc féroví.
Mě to ale nezajímá, tak mě s tím prosím pořád neobtěžujte. Pan dark knight se asi nepochlubil, jak se on angažoval pro kmen, nejspíš napsal, že jsme zmetci my. A pak mi tady kdejakej Mirek Dušín píše, jak mizerně se kmen, tedy i já,cchováme k hráčům. Těm, co za to stojí, tak pomůžu, oni to ví.. A ostatní klidně vyrazím a je mi to fuk.
 

DeletedUser33998

Guest
škoda že tu není funkce jako na jedné sociální síti a to sice I like :wacko to se mi líbí :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser30198

Guest
Ostatně my jsme z BAR taky přijeli jen to, co stojí za řeč a ostatní necháme být, tedy přesněji ostatní budou přijati postupně, po jednotlivých vesnicích.


Edit: se Vám to nějak rozpadá, nedobrovolně.

:cool:cool
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser31287

Guest
Tak co kočky, už jste je smetly? Už jich tam moc být nemůže :);)
 
Nahoru