• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze světa 14

DeletedUser

Guest
ak

ake byste přivítali nastavení ja určitě rychlost 1 a rychlost vojska 1.5
 

DeletedUser23642

Guest
tak ty...ja bych bral rychlost 1,5 a rychlost vojska 1,5 a nejakou novinku :wacko
 

DeletedUser

Guest
Já bych zase přivítal ouplně nudný svět:

Počet členů ve kmeni: hodně asi tak 500
Obě rychlosti na 1
Paladin, zbrojnice, lučištníci, mincovní systém a zejdnodušený výzkum bez kostela. Jé to by bodlo. Barbarky by se stavěly samy.
 

DeletedUser

Guest
rychlost 2 vojsko 1 mince bez výzkumu bez kostela počet lidí v kmeni200-400. cena za minci třetina ale osolil bych šlechtu na 2-3 násobek současné ceny to by si pak každej rozmyslel je posílat na smrt
 

DeletedUser

Guest
Pokud by jsi chtěl aby si každej rozmyslel poslat šlechtice na smrt, musel by jsi dát false hodnotu oživit šlechtice levně. Protože největší problém není cena šlechtice (i když vysoká) ale cena mincí, který stojí.
 

DeletedUser

Guest
Já bych zase přivítal ouplně nudný svět:

Počet členů ve kmeni: hodně asi tak 500
Obě rychlosti na 1
Paladin, zbrojnice, lučištníci, mincovní systém a zejdnodušený výzkum bez kostela. Jé to by bodlo. Barbarky by se stavěly samy.

Souhlas, takovej bych si taky zahrál. A těch členů ve kmeni klidně víc i 1000, budou megakmeny a bude co zabírat.
 

DeletedUser

Guest
Sice tuto debatu považuji za bezpředmětnou (páč nastavení je s největší pravděpodobností již danné),
přesto ale nejde nepřispět... :paladin
Myslím vážně ty megaKmeny??? To nejni dobrá volba! Už nastavení 100 lidí v kmenu je dost velké! sice asi vznikají pěkné války, ale vytrácí se tu to nejdůležitější = DIPLOMACIE! :geek
 

DeletedUser23642

Guest
no,když tu slyším pořád nuda svět,tak nuda světa ale s nějakou blbůstkou,aby to trochu zlepšilo hru,stejně jako svět 8,docela nudný svět,ale zlepšuje to ta pevnost a limit 20 členů ve kmenu...tak tady by se taky moho něco podobného dát...
 

DeletedUser

Guest
YES, moje řeč! Pro mě je lákadlem spíše svět s menším počtem lidí v kmenu!
 
Nahoru