• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze světa 14

DeletedUser

Guest
Zacina se mi uplne hnusit vedeni celeho dk,neco mi rika,ze zanedlouho z tehle kdysi pekne onlinovky udelaji cistokrevnou "LICHVU" !!!! To co predvedli se s19,to je nehoraznost a myslim,ze nejsem sam co ma podobny nazor.......
 

DeletedUser30886

Guest
ja sem driv mel docel rad M@F se svym byvalym uctem jsem u nich byl dosahl jsem 4 milionu a pak jsem teprve poznal lidi u nich a popadlo me velke zklamani:sorry [krome nejakych vyjimek];)ted mam new ucet s 2oo ooo bodama a mam dobre kamarady od lovcu a myslim ze lovci jsou dobry kmen sice znam jen par lidicek od nicale uz mi nekolikrat pomohli kdyby jsem mel byt kvuli nim rozebran klidne hlavne ze jim pomohu.
 

DeletedUser

Guest
Tak aj tu som konečne spravil sieň slávy podľa nového vzhľadu. Mimochodom v sieni slávy máme 4 nové prírastky z toho 3 patria hráčovi Vorian ... tomu sa očividne darí :)
Čo máte nové ? Je to tu zas mŕtve :wacko
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru