• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze světa 14

DeletedUser22096

Guest
Začíná ten svět bejt docela zajímavej..aspoň z mího pohledu :))
 

DeletedUser22096

Guest
...popravdě,čekal jsem to mnohem dříve,to je dost,že jste se k tomu dokopaly...je vidět,že Vám hodně ležím v žaludku :yes

Mafie,M@F,=JdA=,MOW možná *ZMA*...jó,nebude to lehký boj,když ukážete,že za něco stojíte tak nás,Czech*.... odrouvnáte za jeden den, pokud se tak stane, tak to vzdám,ale pokud se ukáže,že jste lamy a zběrači bodíků jak u některých z Vás předpokládám, tak mě nezlomíte a až mě dobijete...ukážu se jinde,ale zase na S14 a půjdu Vám všem tvrdě po krku.


Kmeny sem žil..každé ráno vstával kvůli nim dříve,kvůli nim chodil pozdě spát,kvůli nim jsem meškal a zanedbával dení povinosti a hlavně si tím velmi ubíral čas,tak drahocený čas,kterého máme v životě tak málo abychom v něm zkusili a prožili vše co se nám líbí,divoké kmeny jsem hrál né moc úspěšně na anglických serverech ještě dříve než to zde v česku začalo,doba,od,které se mi začalo dařit a chápat hru byla asi cca 2a půl roku zpět na S3 pod nickem Maucin... až do dnes na S14 jako Bedulas :king


Co to tady vůbec píšu za bláboly.....sám nevím.
Jen mě mrzí všechen ten čas,peníze a úsilí co sem tu na téhle velmi návykové hře nechal... a teť to zkončí,ale ještě než to zkončí,tak my,my kmen Czech* .......to začnem!! :axe
 

DeletedUser22096

Guest
Doufám,že to tu zůstane na věčné časy,loučím se..


Pozice: 44.
Jméno: Bedulas
Kmen: Czech*
Bodů: 7,818,582
Vesnic: 845
Průměrně bodů na vesnici: 9,253
Změny kmene: 8
Dobytí: 1037 (+952-85)
Datum registrace: 10th July 2009
Nejlepší hodnocení: 3827th August 2010
Nejvíce bodů: 7,869,38518th December 2010
Nejvíce vesnic: 85218th December 2010
OD Žebříček: 15. (119,811,684 score)
OD Žebříček útoku: 2. (107,779,816 score)
OD Žebříček obránce: 88. (12,031,868 score)


Zobrazení profilu: 2,896


2010-12-20 16:46:22 CET
 

DeletedUser22096

Guest
Už to chce si oddychnout od každodeního brzkého vstávání a až do nočních hodin zde vysedávat :yes

Bedulas...až na věky! :thumb

...ale ještě se do hry vrátím,to strach nemějte:hi
 
Nahoru