• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze světa 15

DeletedUser26397

Guest
zdravím zúčastněné,bude mi ctí,pobývat ve vaší společnosti. jsem vůdcem R-S
 

DeletedUser20424

Guest
Dovolím si sem za vás vložiť Mapu Top 20 kmeňov na svete 15.

http://cz15.twmaps.org/ed00c12a0debb5d4f3efc12e1b190461

A poprosil by som vás aby niekto napísal, ktoré kmene medzi sebou bojujú, môžte pridať aj vojnovú štatistiku :)
ed00c12a0debb5d4f3efc12e1b190461
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser6728

Guest
...

ano... vojenskou statistiku jsem už přidal proti klokanům
 

DeletedUser22495

Guest
zdarec.. jsem vudce kmene CARNERO ... jsme součástí kmene =EW= a TAURO tak jako oni jsou součástí nás. Já osobně ani nikdo z tohoto trojlístku sem rčitě nebude psát žádné válečné info.. asi víte proč.. možná až něco většího skončí tak to bud to pocítíte nebo si to přečtete tu .. zatím zdarec ;):hi
 

DeletedUser

Guest
zdravím

ahoj všem vůdcům, diplomatům a ostatním členům vedení. jsem vůdce TAURO
 

DeletedUser

Guest
Chtěl bych se zeptat kmene *RLC*, jestli je to nějaká prostestace proti RLC? Typuju spíš sesterák a nebo akademii. Momentálně se nějak o RLC a jejich okolnosti nezajímám, ale co neni může být. :diablo
 

DeletedUser

Guest
ahoj,
jsem vůdce kmene FaV a válčíme proti kmenu klokan... dostávají pekně na prdel proto na nás volají své spojence.
Side 1:
Tribes: FaV
Players:

Side 2:
Tribes: KLOKAN
Players:

Timeframe: Navždy

Celkem vítězství oproti druhé straně:

Strana 1: 17
Strana 2: 8
Rozdíl: 9

image.php

Celkem bodů vítězství oproti druhé straně:

Strana 1: 124,940
Strana 2: 53,056
Rozdíl: 71,884

image.php

Do diskuzí se rád zapojím.

:paladin



Docala by mě zajímalo, jak si to udělal ty grafy? Je na to nějaká speciální věc?:hi
 
Nahoru