• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze světa 15

DeletedUser

Guest
Uwh a hlavne Cinc sa véééééľmi zmenila od začiatku hry... Voľakedy som ju považoval za fér a priateľskú hráčku, dnes s ňou nechcem mať nič spoločné... Vec s Jujkim mi to len potvrdila


v akom zmysle sa cinc zmenila? ze uprednostnuje zaujmi kmena pred zaujmami nepriatelov? ze ju nasi neprajnici ohovaraju vsade kade mozu? aspon vidis ako lahko sa siria podone reci, a ako lahko im clovek uvery.
vzdy ked som mal problem sa mi pokusila pomoct, nikdy sa mi neobratila chrbtom. a pokial viem tak i nikomu z kmena a aj zo spojencov. a vela hracov v nasom kmeni ma rovnaky pristup ako ma ona. a ako som uz raz spomenul, som nesmierne rad, ze som vstupil do kmena UWH. a reci ako je mi zle z celeho UWH ma fakt urazaju.

cinc som videl len dva krat fakt nahnevanu. a to ked sa dopocula o tej sprave co sem hodil karkulko. a druha vec ked nas M informovali, ako nasi mili spojenci(val) pod vedenim buryho organizovali celosvetovu hromadnu akciu na nas.
 

DeletedUser

Guest
Kdyby jsi byl _M_ měl by jsi jiný názor, nevím jak u Vás v UwH, ale v _M_ to bylo otřesné..Samý rozkaz to udělej a pak tamto udělej a pořád dokola..Když si myslí, že to s tímto dirigováním hráčů někde dotáhnou, tak jsou na omylu a jestli už si na to zvykli, tak jim závidím..Já bych si na tohle nikdy nezvykl a proto jsem změnil kmen..
S jujkim to nic společného nemělo, to tě můžu ujistit..
 

hejdič

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
5
Kdyby jsi byl _M_ měl by jsi jiný názor, nevím jak u Vás v UwH, ale v _M_ to bylo otřesné..Samý rozkaz to udělej a pak tamto udělej a pořád dokola..Když si myslí, že to s tímto dirigováním hráčů někde dotáhnou, tak jsou na omylu a jestli už si na to zvykli, tak jim závidím..Já bych si na tohle nikdy nezvykl a proto jsem změnil kmen..
S jujkim to nic společného nemělo, to tě můžu ujistit..

Jen tak náhodou, neříká se tomu hromadná akce? :D Víš, ono je to docela účinný.
Hromadná akce - více hráčů vyšle ve stejný čas více útoků na jednoho hráče, popř. kmen ;)
A bez diktování se tahle akce udělat nedá, když jsou v kmeni lemry :hi
 

DeletedUser

Guest
Jen tak náhodou, neříká se tomu hromadná akce? :D Víš, ono je to docela účinný.
Hromadná akce - více hráčů vyšle ve stejný čas více útoků na jednoho hráče, popř. kmen ;)
A bez diktování se tahle akce udělat nedá, když jsou v kmeni lemry :hi

Macíny nepovídej..:) A nechceš mi zařídit BAN za to že to neumím hrát.? :rofl:rofl
Hromadná akce je především o domluvě hráčů a né rozkazováním hráčů..;)
To je trochu rozdíl nemyslíš.?

S tím člověčem jsi to trefil, ale hraju ho pořád nehrál jsem ho doteď..
 

DeletedUser25877

Guest
Keby v kmeni nebol aspon jeden ktorí tam robí poriadok a vydá povel utocit tak by ten kmen ani nestal za to...To ze ty povel od Vedenia napriklad beres za dirigovanie je tvoja chyba...Splnit jeden povel tym ze sa zucastnis hromadky raz do tyzdna alebo dvoch tyzdnov ta asi nezabije =)

Ej :D gratulujem...Vyspely chlapcek :D
 

DeletedUser

Guest
druha vec je ze tru poznam, a myslim, ze na jeho strane vina nebola. ty si sam mal opytat, ze kde treba pomoct. tak to aspon robim ja. a ked ta poziadal, nech niekam posles podpory, tak sa ti to asi muselo krizit z tvojimi skutocnymi zamermi v kmeni.tak je jasne ze si volil racej odchod, ako pomoc kamaratovy. alebo mozno prave odchodom si pomohol kamaratovy. ako som povedal. som rad ze taky hraci ako ty opustaju nase spojenectvo. dodava mi to vacsiu chut utocit na nepriatela, ked viem ze amju v svojich radoch takych poctivcoch ako si ty.
neber to osobne.
 

DeletedUser

Guest
Povely chápu, ale to nebyly povely jako v normálních kmenech...NIkoho tam nezajímal osobní život, prostě se řídili pravidlem Jsi v tomhle kmenu, budeš dělat to co chceme my, nic jiného nás nezajíma...Před Vánoci jsem neměl asi nic jiného na práci než jak ***** sedět u Dk a posílat utoky, at si je posílají Ti co na to mají čas a rodiné svátky atd je nezajímají....Jo já jim to neberu, ale at tím neovlivnujou další llidi...

Díky.
 

DeletedUser

Guest
druha vec je ze tru poznam, a myslim, ze na jeho strane vina nebola. ty si sam mal opytat, ze kde treba pomoct. tak to aspon robim ja. a ked ta poziadal, nech niekam posles podpory, tak sa ti to asi muselo krizit z tvojimi skutocnymi zamermi v kmeni.tak je jasne ze si volil racej odchod, ako pomoc kamaratovy. alebo mozno prave odchodom si pomohol kamaratovy. ako som povedal. som rad ze taky hraci ako ty opustaju nase spojenectvo. dodava mi to vacsiu chut utocit na nepriatela, ked viem ze amju v svojich radoch takych poctivcoch ako si ty.
neber to osobne.

A jak si to mám brát.? Neosobně.?
 

DeletedUser

Guest
Povely chápu, ale to nebyly povely jako v normálních kmenech...NIkoho tam nezajímal osobní život, prostě se řídili pravidlem Jsi v tomhle kmenu, budeš dělat to co chceme my, nic jiného nás nezajíma...Před Vánoci jsem neměl asi nic jiného na práci než jak ***** sedět u Dk a posílat utoky, at si je posílají Ti co na to mají čas a rodiné svátky atd je nezajímají....Jo já jim to neberu, ale at tím neovlivnujou další llidi...

Díky.
a co tak to napisat pred tym a dotycnemu.prepac, su vianoce, nemam cas. dam ti zastup. posli 100(alebo ine mnozstvo) utokov na koho je treba.
 
Nahoru