• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze světa 15

DeletedUser27205

Guest
Eragon:

Nemyslel som to tak, že Cinc je za všetko zodpovedná...

No poznám z S15 veľmi dobre niekoľko ľudí, ktorí sa v Cinc veľmi sklamali. Ak chceš vedieť, tiež som jedným z nich...

Iste vieš, bol som u Vás v kmeni potom, čo to v RLC prebralo krídlo "radikálnych", pre mňa psychopatov, ktorí práve Cinc obvinili zo špinavostí... Odišiel som kvôli tomu, že to o Cinc povedali... Prídem do UWH a za mesiac dostanem vyhadzov preto, lebo hovorím po slovensky, ale viac "mluvím česky" aj keď mám napísané bydlisko BA a nízky vek... Cinc ma prehlásila za zlodeja účtu a zablokovala.... Za celé svoje pôsobenie na S15 som sa snažil byť férový, za čo som najviac schytal... Určite poznáš Marcela a jeho TC... Tak to je kmeň, ktorý by bezo mňa asi už neexistoval.. (a to som nepovedal ja, ale sám Marcel)... A je ich viac, ktorým som pomohol a nikto, NIKTO okrem Marcela mi nepomohol keď som to potreboval ja... Všetci sa mi otočili chrbtom, vrátane Cinc, ktorú som dlhý čas v RLC bránil... Takže prepáč, ale naďalej trvám na tom, že nebyť Cinc, tak je S15 čistejší a morálne lepší... To nerátam to, čo spravila Zajdavidovi... Ktorý je podľa mňa najčestnejší človek z celej S15-ky


BTW.. Kašlime na to... Všetko dobré do nového roka Vám prajem
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Eargone tobě všichni vadí, máš vůbec nějakého přítele.? Vypadá to tak, že ne, protože na všechny něco vytáhneš a myslíš si, že jsou nejhorší, skus si to někdy pořádně přebrat v hlavě jestli není problém někde jinde, než ve všech ostatních..:hi

pokial ide o to, takych kamaratov, alebo spoluhracov, ako si ty nechcem.co z darovaneho uctu utoci proti kmenu, ktory mu ten ucet zverili.

Eragon:

Nemyslel som to tak, že Cinc je za všetko zodpovedná...

No poznám z S15 veľmi dobre niekoľko ľudí, ktorí sa v Cinc veľmi sklamali. Ak chceš vedieť, tiež som jedným z nich...

Iste vieš, bol som u Vás v kmeni potom, čo to v RLC prebralo krídlo "radikálnych", pre mňa psychopatov, ktorí práve Cinc obvinili zo špinavostí... Odišiel som kvôli tomu, že to o Cinc povedali... Prídem do UWH a za mesiac dostanem vyhadzov preto, lebo hovorím po slovensky, ale viac "mluvím česky" aj keď mám napísané bydlisko BA a nízky vek... Cinc ma prehlásila za zlodeja účtu a zablokovala.... Za celé svoje pôsobenie na S15 som sa snažil byť férový, za čo som najviac schytal... Určite poznáš Marcela a jeho TC... Tak to je kmeň, ktorý by bezo mňa asi už neexistoval.. (a to som nepovedal ja, ale sám Marcel)... A je ich viac, ktorým som pomohol a nikto, NIKTO okrem Marcela mi nepomohol keď som to potreboval ja... Všetci sa mi otočili chrbtom, vrátane Cinc, ktorú som dlhý čas v RLC bránil... Takže prepáč, ale naďalej trvám na tom, že nebyť Cinc, tak je S15 čistejší a morálne lepší... To nerátam to, čo spravila Zajdavidovi... Ktorý je podľa mňa najčestnejší človek z celej S15-ky


BTW.. Kašlime na to... Všetko dobré do nového roka Vám prajem


jj, skusme to nejako rozlusknut. prepac ze som sa tak rozohnil, ale fakt si myslim, ze sa v cinc mylis. pametam si na tu aferku z tvojim uctom. dal si svoj ucet rozobrat, a mal si za to dostat do nahrady nejaky iny. moc som tomu nerozumel. potom nam napislala hracka lillo z rlc. ze si zmenil nazor a ze tvoje dediny ma dostat ona a prilizne subezne z tym si zacal mluvit cesky. hned to napisala na spolocny skype chat a zacali sme o tom debatovat, a analizovali sme jednotlive casti tvorby tvojich viet a dosli sme k zaveru, ze bud sa tvoje vyadrovanie zmenilo na skoro presne take ako ma jeden hrac dost zamerany proti nam( tichi vodca radikalneho kridla) alebo si dal omylim, alebo zamerne heslo tomuto hracovy ty, aby mohol dokoncit rozoberanie tvojho uctu. na tom sme sa prakticky zhodli vsetci, co sme boli vtedy na chate. tak sme dali na forum hlasovat o tom co z tvojim uctom teda, kmen si zvolil ze nebude riskovat aby dany hrac bol v nasom kmeni.

po tomto chaose, co si mozno nechtiac , mozno dokonca i z najlepsimi umyslami vyvolal sa cinc rozhodla, ze ten ucet co ti chcela dat(neviem ktory), neda. ale odporucila ta marcelovi, ze si dobry






[Další]
hrac, ale ze ti uz na 100% nevery. marcel sa nakoniec rozhodol, ze ti verit bude.

otazka na skusnejsich hracoch. pokial sa poda staznost na ucet, ze je z niecoho podozrivy a nasledne dostane ban. znamena to ze na tom ucte nie je vsetko koser? teda ma opravte ak si myslim, ze ak tvoj ucet po obvineni dostal ban, tak asi nebolo vsetko koser, a mozno si to heslo fakt nekomu dal?

co sa tyka zaja z rlc. to fakt netusim o co tam ide. ale z tych par sprav co sme si vymenili, ked sa riesla otazka spojka, musim fakt uznat, ze je ferovy, slusny, a dobry hrac. verim, ze, keby sme spojenci, alebo sumenovci, tak by sme spolu dobre vyhcadzali.



fakt prepac ze som sa vyjadril na tvoju adresu tak ako som sa vyjadril. uz si to jednoznacne nemyslim. len ma mrzy ze vacsinou to schyta ten ktory si to nezasluzi. mrzi ma to ako to nakonec dopadlo. ale v tej situacii sa asi muselo jednat tak ako sa jednalo. bolo to strasne chaoticke, a muselo sa to jednoznacne vyriesit.

btw :aj tebe stastny novy rok a vsetko dobre. a aj vsetkym co si o mne nemyslia, ze som trapny, ze sem v poslednom case trosku viac pisem :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
jedna sa o to ze mal vela kamaratov u nepriatelov. chodil s nimi na zjazdy a podobne...
mal to tazke. bol medzi mlinskyma kamenmi. na jednej strane kmen na druhej kamarati. ja osobne som veril,ze najde nejaku cesticku. vela veci ale nasvecovalo, ze pomaha nepriatelom viac ako svojim sukmenovcom. tak ho cinc chcela trosku viac kontrolovat a overit si to. cez cestejsie brany zastup a podobne. chvilku to vyzeralo, ze to tak bude klapat. no na vianoce opustil kmen. dovody nepodal. len nam poprial stastie. dost ma to zamrzelo lebo tym nepriamo vsetko potvrdil.

sice sme stratili skveleo hraca. ale aspon pravda vysla najavo.

byli to kdysi spojenci tak nemužete říct že byli moji nepřatele. hold jsem u nich našel kamarady. ale to nemění na tom že pomluvy ktere se šiřily v ovzduši byly pro mně nepřijemne a větčina byla nepravdiva a nikdy jsem nepoddporoval nepřtele jestli jsem mněl u konga poddpory tak tam byly ale byly tam už delši dobu než někdo na tu jednu vesku utočil nějakej hráč .
karkulko je taky pěkny podrazak říkal že utočit na mně nebude pokud nezautočím první ja ale on změnil názor a zautočil ale ja to neřeším je to jen hra svět se nezboří a chleba stejně levnější nebude. neodešel jsme z kmene proto abych přešel do val nebo klidu ale zduvou velke špíny proti mně a dalšich věcí v životě chtěl jsme být sám ale nakonec po 5 dnach nebo 4 už bylo jedno kde budu tak jsme vztoupil do val. a na učet jsem nikdy nepustil hráče který nebyl z kmene UWH.
a poddpory jsem posílál ale hold hráči kteři to dostali odemně myslim fakt zmých rukou poslane tak ani nepipli a to i podle mně jsem myslel že byli kamaradi tak se obratili proti mně a jsem rád že jsme odešel a všechna špína se objevila na povrch až jsem se stoho malem poblil a znechuti jsem skoro brečel. život je pech a je svi.... v kmenu uwh nakonec zustalo páru hráču kterým věřím ale hodně jich odpadlo mým odchodem.
škoda že mi na vánoce odešla zakladni deska že jsem nemohl být pořád u pc do dne kdy mi to zpravili :( jinak věřím že by to bylo uplně jiné
 

DeletedUser

Guest
sakra jujky, sak si mal napisat aspon dovod :( keby ta nepoznam povedal by som, ze chces vyuzit mier na bezpecnejsi odchod lebo presne tak to vyzeralo :( ja som fakt myslel ze na ucte je nekto iny, ked spravil taku nerozumnu vec, ktorou vsetky tie pomluvy potvrdil. urcite si si vvsimol ze cinc sa snazila vyhrabat pravdu, ci si s nami alebo proti nam. ked nam nase očko posunulo par dolezitych info(neverim, ze boli nastrcene) . lebo prave ona sa ta na chate zastala a nedala zelenu k okamzitej likvidacii, i ked dokazov uz vtedy bolo na to dost suce. i ja som veril, ze aj ked ste sa na nahodou na zraze na necom takomto dohodli, tak ze sa k tomu neodhodlas z dovodu ze aj u nas mas kamaratov, a svedomie ti nedovoli ich zradit.(to som si myslel ja po tom, co som si vsetko precital)

urcite si si vsimol, ze ta lavina tam uz bola dost davno, ktora sa nespustila,lebo ju neco drzalo. a ty sam si podkopol to co tu lavinu drzalo. :((((

skratka, neberiem ti to za zle, ale ma to trochen sklamalo.
 

DeletedUser18202

Guest
karkulko je taky pěkny podrazak říkal že utočit na mně nebude pokud nezautočím první ja ale on změnil názor a zautoči

čo tu splietaš? Som sa ráno zobudil a išlo na mňa od Teba 8 útokov, som sa len bránil. Zaútočíl si prvý na mňa, ja som vždy dodržal dohody o neútočení.
Alebo si dal niekomu heslo a ten poslal z tvojho účtu útoky, tak si pozri kedy začali dopadať útoky od Teba na mňa a potom tu vyprávaj o podrazákoch
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser18202

Guest
a aby si dlho nepátral, tak si pozri výpisy z rána 29.12 a vyrátaj kedy išli prvé tvoje útoky a potom sa pozri kedy štartovali moje a začni hovoriť o podrazákoch
 

DeletedUser27205

Guest
Eragon: cesky na s15 mluvim od augusta 2008, len ste si to asi akosi nevsimali...
Z toho rozoberania vies tiez len to co ti povedali... Cinc aj lilloo aj mikovi aj zajdovi som povedal, ze sice su Uwh a Rlc nepriatelia, nehladim na to a dediny dam SVOJIM priatelom, nehladiac na stranu. Zato ma nendavideli obe strany a doteraz je s n
iektorymi byvalimi kolegami z RLC tazka rec... Ak si dobre pametam jediny jujki mi veril, aj ked proti Cinc a kmenu, ktory ho teraz berie ako zradcu nesiel...
Dalej... Cinc ma nemusela Marceolovi predstavovat, poznal som sa s nim skor ako Cinc... Tiez pochyboval, ale podla spomienok na davne spolocne rozhovory ma spoznal...
Ak by sa tu zastavil, povedal by ti:)
Za celu svoju s15 historiu sa mnoho mojich priatelov stalo nepriatelmi a naopak, menili alebo prejavovali sa ich charaktery, nazory, spravanie... Po tom roku ma to uz nebavilo... Mal som si vybrat medzi dvoma frakciami, v ktorych som mal kolegovcov... Vybral som si odchod z s15, za co som bol, ako som hovoril odsudeny. A k tej Cinc a tomu ako jej krivdim... Poznam viac hracov ktori kvoli nej skoncili alebo naopak zostali hrat, aby sa pomstili... Rok uz na s15 nie som a aj tak som informovany celkom dobre, a svojim, hadam, uz nezaujatym nazorom viem posudit to, kto ake spinavosti spravil... A UwH vedie...
....btw ban som nikdy nemal...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
ok, beriem. ale nemozes to tvrdit na 100% berem to ako tvoj nazor na nas.moj nazor na to je iny. mozno sme fakt ten najhanebnejsi kmen na cz15. mozno ale aj nie. to sa neda posudit. nikto nema prehlad o vsetkom, aby to mohol fakt objektivne posudit.
viem ale to, ze do kmena sme vsetci stupovali z tym, ze vzdy sa budeme riadit len tym co schvali vacsina, a doteraz to vzdy tak bolo, a dufam aj bude.cinc ma ako kazdy len jeden hlas, a to ze dokaze, dohnat protihraca k tomu, aby ukoncil hru , to nevidim ako spinavost, lebo presne o to v tejto hre ide.som rad ze hram po jej boku a nie proti nej. som rad ze mam takeho vodcu, ktoremu mozem verit a nemusim sa starat o veci ktore za nas vsetkych co sme v kmeni riesi. som rad, ze ked potrebujem pomoc, kmen ma podrzi na 120%.
mozno sme podla teba len banda podrazakov a spinavcov, ale ja tuto bandu z ktorou hram mam fakt rad, a verim kazdemu jednemu.

nezmenime temu? tocime sa stale v kruhu a nema to dalej vyznam rozoberat. navrhni neco mozno sa pridaju aj viaceri, a nebudeme si tu pisat len sami dvaja :D
 

DeletedUser

Guest
Zdrvím.
Aby bylo jsno turgone,cinc pro mě znmnla na DK vždycky víc než kdokoliv jiný,protože byla vůdce a věděla že i když je důležitý kmen jako celek,tk bez jedinců není celek...To je základ vedení kmene,kdo kmen nikdy vedl mi nemůže odporovat.Tebe sem poznal a tvoje jméno sem částečně očistil,to je pravda,ale jestli se chceš považovat za mého přítele,tk cinc nikdy veřejně nepomlouvej,na základě spojenecký dohody klidně mohla říct ať tě neberu,ale ona mi dala ještě doporuřčení...
Dále jujki,moc sem tě ice neznal,ale když nás tlčili tehdy snad ještě =SW=,tk si mi posíll podpory a rozhoně si nešetřil,měl si u mě snad půl mega jednotek a tehdy to bylo opravdu hodně vzhledem k tomu,že vy ste taky s nikým válčili... Pokud sem e ještě za doby svého působení na DK někoho dotknul,tak se omlouvám,musel sem vždy jednt v zájmu kmene a tak sem možná přišel o dost přátel,ale taky sem jich hromady poznal.Kmen UwH a hráči v něm pro mě hodně znamenjí. A pokud někdo bude třeba v budoucí konverzaci krytizovat jk sem vedl kmen,tak si všimněte že kmen stále funguje,vždycky sme byli věrní spojencům (spojenectví sme zrušili jenom jedno a to s kmenem Bouře),vždycky nám někdo vyhlásil válku kvůli tomu že se plánovali podrazy na UwH a podívejte teď! UwH stojí,protože hrajou s rozumem...Proto co já pamatuju nikdy sme UwH nezradili a oni nás taky ne,kdykoliv bylo potřeba pomoc přišla (vzhledem k našemu stilu hry bylo potřea často...)Kdo v UwH nehrál,ať si je do hu... nebere,protože neví jak má fungovat spolupráce.
Jo a je snad janý,že války budou vznikat vždcky,protože to je podstata téhle hry...Kdo to nechápe ať nehraje a kdo to nechápe a hraje ať nepomlouvá,někdo musí vyhrát..

PS:eek:mlouvám se za chyby,vynechává mi klávesnice a škole sem taky moc nedal,když už žiju,tak si to užiju a nebuu přece trčet ve škole :)
 

DeletedUser

Guest
Že sem se ale rozepsal :D Ještě děkuju moderátorům fór za odblokování,i když si stále myslím že sem měl pravdu...:hi
 
Nahoru