• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze světa 15

hrajujá

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
13
Kto je 66.Bart ..... chudak když do nej tak jedete
Swodn, docela mě překvapuje, jak můžeš znát naši vůdkyni, když jsem na sv.15 Tvůj nick nenalezla.
Možná ji znáš z jiného účtu, možná, že když si stoupneš před zrcadlo, tak se na Tebe 66.bart dívá......
 

DeletedUser

Guest
hrajujá

Víš ...... Pani hrajujá alebo babička jak ta volali .... ano moj nick tam nenajdeš ...... a ano bol som na učete 66.Bart ...... ale veci sa zmenili ..... jak ste ma počkaj presne citujem nazvali krysou .... podrazakom a klamarom čo nevie dodržovať pravidla hry a etiky ..... Inak začni si spytovať svedomie najprv ty ked urážate ... kto nehrá poctivo :) a aspon sa tu verejne priznaj že taktiež si nerešpektovala pravidlá hry :)
 

hrajujá

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
13
Diskuze světových velmocí

swodn
Milý barte, my dva jsme si mezi sebou vyměnili dvě zprávy, které byly ve vší slušnosti, vzpomínám si, že jsem mimo jiné odmítla předávat Tvoje zprávy dalšímu našemu hráči. K tomu, abych Tebe i kohokoli jiného nazývala, jak popisuješ, bych se nikdy nesnížila a ani jsem to nikdy neudělala. Nemám to zapotřebí. Pokud Tě někdo nazval jak píšeš, tak si to prosím vyřizuj s ním a ne přese mě. Budu Ti to to vděčná.
A to, že mě zřejmě kdosi nechal bezvýsledně prověřovat v době, kdy jsem ještě byla ve VDF, si domýšlím, protože se mě systém při každém přihlášení po dobu několika dní ptal jsi hrajujá a musela jsem odklikávat, že ano a potom jsem se teprve mohla na DK přihlásit.
Ujišťuji Tě, že další Tvoje příspěvky, ať jsou jakékoli, ponechám bez povšimnutí a nebudu na ně reagovat.
 

DeletedUser30006

Guest
Víš ...... Pani hrajujá alebo babička jak ta volali .... ano moj nick tam nenajdeš ...... a ano bol som na učete 66.Bart ...... ale veci sa zmenili ..... jak ste ma počkaj presne citujem nazvali krysou .... podrazakom a klamarom čo nevie dodržovať pravidla hry a etiky ..... Inak začni si spytovať svedomie najprv ty ked urážate ... kto nehrá poctivo :) a aspon sa tu verejne priznaj že taktiež si nerešpektovala pravidlá hry :)

:):):) ty ses pěkně rozjel
 

hrajujá

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
13
Diskuse světových velmocí

Samozřejmě, znám silnou alianci kmenů KOF ze světa 8, ale Ty v ní nejsi (upřesňuji, pod tímto nick v ní podle TW stats nejsi).
Na světě 15 ale žádná sláva, naskočili jste do něj v době, kdy karty už byly rozdány.
 

DeletedUser

Guest
Zdravím vás :)

Jak to jde na S15 ? už jsem tam dlouho nebyl přemýšlím o Comebacku ! :axe :)

Našla by se nějaká další dobrá duše která by mi pomohla ? :) např. ty Swodne ? jak se to daří ? :)
 
Nahoru