• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze světa 15

DeletedUser

Guest
Val

Zdravím všechny hráče světa 15.Oficiálně jako vůdce druhého největšího kmene na sv.15 kmene VAL dávám zde na hlavní forum kapitulaci vůči kmenům které dále aktivně zůstavají ve hře. My jsme dnes zrušili kmen a děkujeme celému sv.15 za prožití hodně dobrých soubojů jak jedinců tak kmenů.Do budoucna všem přejeme mnoho zdaru a kmenové pohody.
Temný King
 

DeletedUser30006

Guest
Já Ti chci poděkovat za to, že jsem mohla být ve Tvém kmeni, s Tebou a ostatními bojovat, s Vámi se pravidelně "srážet" a užít si skvělou dovolenou. žabka
 

hrajujá

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
13
Už je to tady, kmen -UWH- v pondělí 12.září 2011 těsně po 12 hodině, dosáhl 80 % z aktivních vesnic mapy, potřebných k ukončení světa. Nyní má už 81,81 %.
Chci hlavně poděkovat naší vůdkyni Cinc-gac-gug , protože jsme toho dosáhli hlavně její zásluhou, jejími správnými rozhodnutími v pravou chvíli, její obětavostí a úžasnou aktivitou v každou denní hodinu. Ráda bych vyjádřila obdiv a dík všem hráčům, se kterými více než dva roky spolupracovala. Vážím si jejich odvahy a chuti pouštět se do nových bojů a to vše navzdory velké zátěži, kterou přinášela každodenní práce nebo studium v reálu. Díky vám všem, kdo jste pomáhali organizovat stovky bojových akcí jak útočných, tak i obranných. Díky vašim rozhodnutím náš kmen, společně se spojenci, postupně likvidoval jednoho nepřítele za druhým. Velmi si vážím jejich důvěry i Tvých diplomatických rozhodnutí při spojování kmenů. Cítím velikou radost z toho, že jsme společně prožili více než dva roky v jednom "kotli", nejprve jako protihráči, postupem času jako jeden tým. Poděkování patří i spoluhráčům z VDF, s nimiž jsem byla na "jedné lodi" při začátcích světa 15. Nedokážu si představit, že bychom dokázali zvládnout společný cíl dosažení více než 80 % aktivních vesnic mapy, kdybychom mezi sebou neměli jednoho každého z nás..... Díky za to, že jsem mohla být v kmeni -UWH-......
A pokud se nám podaří tento svět dohrát do konce, budu vnoučatům ukazovat, že jejich babička byla v kmeni, kterému se podařilo vyhrát DK svět 15 za poměrně krátkou dobu a dosud s nejmenším počtem hráčů v kmeni....
 

DeletedUser5348

Guest
Gratuluji a přeju vám,aby jste to udrželi stejně jako mi na s14.
3 měsíce jsou velmi dlouhá doba a aktivita značně upadne,takže si to ohlídejte a skončete to:)
 

DeletedUser32004

Guest
Děkuji přejícím gratulantům :) .... jsem opravdu hrdá na náš kmen a lidi v něm a věřím, že to společně dotáhneme do zdárného konce. Díky i za Tvé lichotivé ohodnocení moje milá, obětavá spolubojovnice (hrajuja), postupem času pravá ruko :). Náš kmen je a vždycky byl demokratický a rozhodovala většina, pouze výjimečně pokud situace vyžadovala rychlý zásah, rozhodovalo užší vedení. Jeden hráč sám, bez ohledu na kvality a časové možnosti, v této hře těžko uspěje a myslím, že si svou existenci na kmenech ani pořádně neužije. Náš kmen je dneska domovem pro elitu hráčů z mnoha kmenů. A vůbec nejkrásnější je, že potřebných 80 % mapy nám pomohli docílit svým přestupem k nám, naši spojenci ze SRJ a *TC* (náš nejstarší a nejvěrnější spojenec). To nám umožnilo vyhnout se na závěr zbytečnému bratrovražednému boji.
Ty 3 měsíce jsou opravdu dlouhá doba.... ale lze je využít i k troše ohlédnutí se za uplynulým časem. Kdykoliv mi zbude trocha času, jdu se trochu projít do archivu, zavzpomínat na hráče, kteří s námi ušli kus cesty a pak je třeba povinnosti odvelely jinam. Připomínám si klíčové okamžiky, které utvářely vývoj na světě 15, znova se zlobím, smutním, raduju.... a když se to povede a my se zapíšeme jednou pro vždy do síně slávy, tohle všechno nenávratně zmizí. Zbude jen to, co si dokážeme a budeme chtít pamatovat .... já jsem se tady dozvěděla o sobě i o druhých spoustu nového.... nikdy nebudu litovat času, který jsem zde strávila a pocit sounáležitosti se svým kmenem, se svým lidem..ten mi doufám zbude už jednou pro vždy :)

No ..a abych to téma trochu odlehčila, tak na ty nepříjící dělám hóóódně dlouhej nos
 

DeletedUser

Guest
pekne povedane. a som hrdy na to ze som z Uwh, ako aj na kazdeho jedneho spolubojovnika.
a hor sa na 23ku :)
 

DeletedUser843

Guest
Pripájam sa ku gratuláciám, zatiaľ najmenší počet hráčov (60 členov) vo víťaznom kmeni (z ukončených svetov na sk a cz). :thumb
 
Nahoru