• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze světa 17

DeletedUser

Guest
Promethe myslis velkeboje tak jako na serevru 11 kde si zbabele utekl ? :rofl:rofl:rofl:rofl

On neutekl.Vzdoroval hodně dlouho, jak si mohl vidět na deff bodech.Pak nejspíš došla army a je zbytečné dívat se, jak si nepřátelé zabírají vesnice...
 

DeletedUser27000

Guest
hehehe... na vysokej? možno v blabotani na fore v topic 10 000 alebo slovnom fotbale :rofl
 

DeletedUser

Guest
Takovej lamáckej dotaz

Můžu se zeptat, jak je možné, že někteří hráči už mají poraženého protivníka???
 

DeletedUser

Guest
trziste

ahoj chce se zeptat kdy se bude dat volne rozesilat surky ??? dik za odpoved kdo vi
 

DeletedUser23642

Guest
Ahuitzotl- pokud ses o něco snažil,tak se ti to nějak nepovedlo,kmen přijal moje chyby v minulosti a říká,chybama se učí a na našem foru se pěkně píše jaký si ubožák,jen tak dál :thumb
 

DeletedUser28016

Guest
Přesně tak. Každý má minulost na kterou nerad vzpomíná. A když ví, že udělal blbost a přizná to, není co řešit :)

Jinak teď už je mi vážně podezřelé že je na s17 tak málo hráčů, co já pamtuji vždy jich bývalo na startu aspoň o 10.000 více. Doufám, že lidi neztrácej zájem o divoké kmeny,:shock to by byla hrůza!
:cry:cry:cry
 

DeletedUser

Guest
To se časem zaplní, je tam přes 15.000, a nebyla rozeslána HZ do hry, tak o tom ne všichni věděli.
 
Nahoru