• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze světa 18

DeletedUser23861

Guest
sepiku, kvakani o papani asi ted bude tva denni motlitba. tak ale vez (nebo spis ty co to zde budou cist, bo ty jsi prilis zataty), ze TF se sveho casu prozralo sedi po kmenu PV skrz celou ctvrtku sveta, a vubec se nezinyrovali. papat budem, protoze co nam jineho zbyva, ze? leda ze bys pokracoval a delal nam predehrev vesnic. jo, a taky je to zasluha vlastne diky tve destruktivni povaze, takze diky sepiku :hi:D
 

DeletedUser5390

Guest
ach jo septiku si hodny sveho jmena co vypustiš to perla
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Pokud někdo chcete 430 PB, tak mi napište na DK na tomhle světě do pošty. Ne tady na fóru. Prvnímu kdo se ozve je pošlu.

Končim, nemám na to čas a ani mě to už nebaví. Vrátil jsem se na DK, na tenhle svět po delší pauze, ale už to neni to co to bývalo, když jsem hrál na S1,4,5, to bylo jiná hra :-(

Přeji hezkou hru

Trokavec

První si o body napsal Sot@L, vesnice budou za chvíli opuštěné, tak papejte :) a ještě jednou hezkou ničím nerušenou hru.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
tu je ale barbarek :) :) to je ale krasny pribeh kmene tf kdy si vymysleli smesny duvod ke zruseni uctum misto toho aby se nechali rozebrat lovci :D
 
Nahoru