• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze světa 19

  • Zakladatel vlákna DeletedUser29225
  • Vytvořeno

DeletedUser35035

Guest
Weiko dej přihlas se do konkurzu na moda nebo herní podporu. možná potom pochopíš co to tam kují :great
 

DeletedUser32568

Guest
Díky Bully za gratulku k vítězství, jinak někteří prázdninujem :cool


Prosím moderátory, kteří znají odpovědi na mou výše položenou otázku (týkající se zmizení mých příspěvků) o fundovanou vyčerpávající odpověď. Jsem už tři dny zvědavá, v čem je zakopán pes.
Nechápu, kde odpověď vázne, příspěvky se zde neohřály ani 24 hodin ... "pohyb" moderátorů na fóru občas zaregistruju.
Děkuji za vstřícnost a pochopení.

Tak si ty prázdniny užijte a pokud někam půjdete tak mi dejte vědět .. skype na mě má tuším Chasnik a Knezna .. ale tady na fóru víte, kdo jsem, takže mi dejte vědět - pokud ještě s DK nekončíte, podle toho jak čtu Vy vs. Modové :D
 

DeletedUser

Guest
Kdo že mi to tu sliboval odpověď od hlavního moderátora na mou stížnost? Joník? :scratch
Tak Joníku, už čekám týden - jen abys věděl...
 

DeletedUser

Guest
Ahoj, omlouvám se, bohužel angelino si musel vzít na pár dnů dovolenou. To zdržení mne opravdu mrzí, zatím tu stížnost můžeš přeposlat mně nebo přímo adminstrátorce hry pomocí tiket systému. Děkuji.
 

DeletedUser

Guest
gratulujem k vyhre :) aj ked ako pozeram titani to nevyhrali ale asi ste sa spojili :)
 

OFFKA

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
13
Uzavretie sveta

Dobrý deň,

chcem sa spýtať, koľko dní, týždňov, či mesiacov trvá, kým sa uzavrie svet, ktorý sa už skončil...
mám na mysli S19, ktorý je stále registrovaný ako otvorený a kde je možná registrácia, hoci sa prihlásiť nedá, samozrejme.

http://help.divokekmeny.cz/wiki/Nastavení_světa_19

Ďakujem za odpoveď.
 

DeletedUser35035

Guest
Co dělat? Svět už skončil takže ho hrát nemůžeš. Skončil snad před pulrokem - fakt by ho molhi uzavřít :scratch
 
Nahoru