• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze světa 21

DeletedUser11059

Guest
Pravdu díš.

Pokud svět dosáhne 1.000 uživatelů a méně, stačí na to upozornit (kdyby si toho vedení nevšimlo) a bude uzamčen (pro nové registrace).
Pak je tu možnost požádat o vyhlášení ankety na světě, zda je zájem o slevu na mincích (respektive šlechtě). Pokud se posoudí, že to je pro svět prospěšné, bude anketa a výsledek rozhodne.
 

DeletedUser

Guest
Myslím uzavřít svět pro příchod nových hráčů, u toho musí klesnout počet hráčů pod tisíc. Pak už jen sehnat 80% mapy do jednoho kmene :) Takže to chce odstranit nějakých 500 hráčů co mají jednu ves apod. a už to pak bude jen o tom se pořezat a dostat 80% pod jeden kmen :)

Tento podzim, když máknete :D Někde jsem slyšel že po uzavření světa by šlo zažádat o sníženy ceny mincí na šlechtu, pokud to je pravda, tak by mohlo být i dostatek šlechty na pobírání :)


.. jasně:), jen mě mate, že by bylo možný uzavření a následný ukončení světa bez celý mapy(a tu podle mě vytváří nový hráči - barbarky se zjevují jen mezi nima) a na 21 ještě 2 sloupce/řady kontinentů nejsou.. Na druhou stranu.. kdo by sem ještě chodil;)

.. ještě zrychlit?? Nee!! ;)
 

DeletedUser

Guest
Chybí jen 500 hráčů, což jsou stejně už mrtvolky co tam přežívají, takže k uzavření dojde brzo počítám, dost hráčů končí teď na jaře ještě, takže stav půjde rychle dolu i sám od sebe :) (to bude vesnic na zabrání zase, ale kde brát pořád šlechtu na to :D )

Zrychlení? Myslím, že by většina byla pro. Alespoň s těmi co jsem mluvil tak zatím jen pozitivní odpovědi, než pořád točit ten zbytek šlechticů co ti to dovolí vyrobit.
 

DeletedUser

Guest
.. moc škoda Houmri.. měj se moc fajn, a hodně štěstí..

Díky, třeba se potkáme zase jinde, ale pár hráčům se podařilo mi tuto hru znechutit a dostal jsem se do střetu zájmů, Vlastně jediný kmen s kterým jsem měl pořád dobrý vztahy už byla jen BOUŘE a 80% VK , kteří bohužel měli rozdílnou diplomacii než mi. Bylo to poslední dva měsíce o ničem a už jsme to nehráli ani moc aktivně. Prostě to přestalo bavit :)
 

DeletedUser

Guest
A tak k tomu lze říci jen jedno...."Boží mlýny melou" ;)

Ješte ted mám před očima porcování POHO , kdy skupina rádoby nespokojenců Maxim Thrax, nitramscher, megatachyon atd., opustili řízeně na příkaz Homriho POHO s tím, že již tenkrát pod jeho velením za tichého dohledu tehdejších spojenců VK zarazili první hřebíček do POHODářů.

Následne došlo k neshodám na foru mezi POHO a VK , kde byl velkým aktérem a podněcovatelem rovněž Houmri , jež se skupinkou utečenců Maximem a spol(tehdy na chvíli solo kmen VN) přikládal pod kotel polínka a celé VK s VAL mu to žralo :)

Již tenkrát POHO Valoklid upozornovalo na "velmi zvláštní a účelové chování Houmriho" a jak vidno, nesnesl se nakonec ani s částí VK a s VAL a s partičkou svých věrných se uchýlil do pseudokmene VK 3.

Houmri , v reálu ti přeji vše nej, ale ve hře jsem rád, že jsi konečně skončil, kdy i v tom způsobu konce(zbarbaření) jsi jasně ukázal to, čím jsi se prezentoval celou hru :yes
 

DeletedUser30368

Guest
houmri všechno nejlepší v realitě. Snad Tě to potěší od jednoho z prvních doufám vážnějších nepřátel Bakterií :)
 

DeletedUser

Guest
zdravim myslim ze tento svet je dost nudny je rychly ale bez slechty je to dost spatne ......chyba este 367 hracov aby to kleslo pod tisic :) .....vsetkych 367 ma pod 200 bodov tak je to myslim dost na zamyslenie .....Ponznam hodne lidi co skoncilo prave kvoli nedostatku slachty :)

Preto prosim o prehodnotenie tychto kriterii :)
 

DeletedUser

Guest
zdravim myslim ze tento svet je dost nudny je rychly ale bez slechty je to dost spatne ......chyba este 367 hracov aby to kleslo pod tisic :) .....vsetkych 367 ma pod 200 bodov tak je to myslim dost na zamyslenie .....Ponznam hodne lidi co skoncilo prave kvoli nedostatku slachty :)

Preto prosim o prehodnotenie tychto kriterii :)

A já zase znám hodně skvělých lidí a elitních hráčů, co skončilo po tvé promyšlené prospěchářské zradě kmene Pohodářů a kteří ti věřili.

Nebud nenažraný, přestaň hrát 24 hod on-line dual se svým bráchou a rázem zjistíš, že šlechta ti bude přebývat ;)
 

DeletedUser

Guest
Vyhrožování

Ahojte všichni já mám dotaz, jde nahlásit někoho za vyhrožování?
 
Nahoru