• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze světa 21

DeletedUser

Guest
Val je akademií VK ne :pardon

A nevím, jestli je to laciné, ale reálné určitě :great
 

DeletedUser6478

Guest
Ne není jejich akademií a pokud je mi známo nikdy nebylo.

Považuji to za dostatečně vysvětlené. Z tohoto důvodu se již k tomuto tématu nebudu vyjadřovat.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Děkuju za vysvětlení, ale myslím, že je úplně jedno, kdo je čí akademie :)

Takže - VK je akademií Val :cool

No ať je to jakkoliv fakt, že parníček se potápí, je asi hořký :hi
 

DeletedUser34342

Guest
Ty jsi nějaký moudrý po ránu, Jaruno :p :rofl:rofl:rofl:rofl:rofl:rofl
 

DeletedUser

Guest
- vzkaz pro VK od DabliceDK

Side 1:
Players: DabliceDK
Side 2:
Tribes: VK, Val

Timeframe: Poslední 3 měsíce

Celkem vítězství oproti druhé straně:

Strana 1: 132
Strana 2: 4
Rozdíl: 128

chart


Celkem bodů vítězství oproti druhé straně:

Strana 1: 1,332,246
Strana 2: 43,736
Rozdíl: 1,288,510

chart


a: "kdy konečně něco předvedete?";)





http://cs21.divokekmeny.cz/game.php?village=70133&screen=info_player&id=3211344
 

DeletedUser

Guest
na to co zverejnil Houmri nema cenu ani odpovedat (vybral a zlozil z celej nasej komunikacie len to co sa mu hodilo do kramu)

ale to ze bleska za nim smuti hovori za vsetko:))))
a este to ze sa vyprdol na svojich vlastnych spoluhracov v kmeni a dediny namiesto toho aby im odovzdal tak ich nechal zbarbarit
proste Houmri - podrazak,chvalenkar,nervak a zradca


:D Pořád stejnej a nepoučitelnej. Zbarbařit účet místo předání ,když už jsem neměl čas hrát z osobních důvodů ,jsem nechal proto, aby se na mém jméně nepřiživovali ti, co tvé jednání sice kritizovali, ale skutky nechtěli dělat (bez jednoho hráče celý Val té doby) Ve svém dopise na rozloučenou jsem vyzvihl jména hráčů, kterých si vážím, ale obviňovat mě ze zrady je opět úlet hodný tebe. Tudíž podraz žádný, samochvála - možná, ale zasloužená :D, nervák - ani ne, jen normální slušnej člověk který potkal sprostýho hráče jako jsi ty :), zrádce - nikdy, vždy jsem dal dopředu vědět kam povedou mé kroky včas i proto se v té době založilo VK-3 které s Val nechtělo žádné dohody opět díky tvému chování.

Co se týče blesky, mám vůči ní respekt jako ke kvalitnímu soupeři, hráči a díky tomu, že jsme spolu nemluvily nikdy kromě toho co je tu napsáno na veřejném fóru, věřím, že to bylo myšleno stejně.:hi
 

DeletedUser

Guest
jj ak si si vazil hracov tak si im mal dat rozobrat svoj ucet a nie nechat im dieru v obrane po tvojom ucte
kecy co tu splietas su podobne ako si splietal vtedy ked si hral za nasho spojenca VK (oprava: nehral ale sa snazil vsetko rozbit)


ps: uz tvojich 17 prestupov medzi kmenmi tiez o niecom svedci

houmri- sv 21-Změny kmene: 17

si proste podrazak,chvalenkar a zradca
slovo zradca v tvojom pripade by som niekolkokrat zvyraznil
zradil si pred tym,zradil si ako pises ludi ktorych si si vazil a ak hras niekde dalej (iny svet) tak zradis aj na buduce

a reagujem na teba naposledy lebo s takymi ako si ty,ktory zradia aj vlastneho brata si naozaj nemam co povedat
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
.. jen si tak tiše přemýšlím, proč se slovem "zrádce" tak rádi ohánějí Ti, co většinu bojů prosedí v závětří s prstem v puse..
.. hráč nepatří kmeni.. je na kmeni aby si hráče udržel..
 

DeletedUser

Guest
:))))
bleska ,bleska:)
sam seba som si predstavil tak ako opisujes a smejem sa este teraz:)
celkom ma to pobavilo pri mojom off ranku :)

nejde o to kam patri hrac ale o to ako vykecaval o priateloch a ludoch co si ich vazi a skutkami urobil to ze im urobil dieru do obrany a nechal ich aby si to vyzrali
to je prejav houmriho priatelstva a oddanosti voci nim

a nevrav ze ty si svojej hracke(alebo to bol hrac?) zatlieskala ked ti urobil to iste:) niekde to mozno este je ako si ironicky na nu(neho) reagovala :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru