• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze světa 21

DeletedUser

Guest
Krásné svátky vánoční a vše nejlepší v novém roce, jak ve hře, tak reálném životě, přeji všem svým přátelům, soukmenovcům, spojencům, ale i soupeřům.

Dlouhé dny a krásné noci, sai. :)

Roland_PF_2013.jpg

Díky Rolande:)

Taky přeji všem co ještě hrají sv21 pěkné vánoce a štastný nový rok.
 

DeletedUser

Guest
Všem hráčům 21 přeji krásné a pohodové Vánoce, a hodně štěstí a sil do Nového roku.

Zdena
 

DeletedUser

Guest
Zdravím všechny hráče sv.21

Tak se nám to dostalo do odpočtu posledních pár hodin.

Jako vůdce a generál kmene VAL bych chtěl vyhlásit kapitulaci a poblahopřát vítězům.
Jsem moc rád že tenhle svět se nám podařilo odehrát bez větších šarvátek vzájemného osočování a podobných věcí.Je mi čest že jsem tady hrál s lidma kteří dělali sv.21 tím správným světem pro nás co jsme ho hráli a že jsem poznal hodně skvělých lidí a 2 roky jsem se hrou bavil.Za to vám chci všem poděkovat hlavně všem těm kteří vydrželi až do konce at jste z jakéhokoliv kmene.

Taky Bleska má moje obrovské uznání.Jako vůdce nepřátel mi dokázala že je výborný stratég a dělala hru zajímavou pro nás všechny. Možná se různě potkáme na jiných světech a doufám že když se potkají 2 hráči kteří tady stáli proti sobě v jednom kmeni budou za sebe bojovat všemi vesnicemi, protože tohle je hra i když občas hodně vyhrocená, ale hrou se máme bavit:)

Chci poděkovat i supportu protože tady taky nedocházelo k vážnějším rozporům a chci support týmu poděkovat že nás provázeli hrou a hlídali aby vše bylo jak má být.
Takže lidi odehráli jsme svoje.Gratulace vítězům a poděkování všem co vydrželi hrát až do dnešního dne.


Přeji všem pěkný večer

Generál kmene VAL Temný King.
 

DeletedUser

Guest
Děkuji.


Tento svět byl brutální, rychlý a nenajde se moc takových(pokud vůbec.)), kde tak v krátkém čase padlo tolik vojsk.)

Byl světem bojovníků - útočných a obraných šílenců, lidí co se - přestože jde jen o hru - nevzdávají.

Děkuji a skláním se před Všemi, kdo do téhle chvíle vydrželi - za výdrž, sílu a silnou hru a vzdávám čest Všem padlým za své kmeny.

Loučím se s hráči 21, přeji vše nejlepší v reálném životě, a chuť do dalších bojů - se vším co k tomu patří - bojovnosti, hrdosti, soudržnosti.

Bylo mi ctí s Vámi hrát.

bleskosvodka
 

sakaal

Support Officer
Člen týmu
Support Officer
Speed Administrátor
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
260
Gratulujem víťazom :hi
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.303
Gratuluji vítězům, užijte si poslední den míru a pořádně se s vojáky opijte vínem :hi
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Gratuluji všem, co vydrželi až do konce, a nezapomeňte si při družném popíjení sdělit i civilní jména. Co když jste sousedé z jedné vesnice (ulice, sídliště ...), tak jak jsem to na jednom srazu zjistil já ... :D
 

DeletedUser30375

Guest
lidi nejak mi chybi pratele z sv21 i nepratele :(.. je tu nekdo jeste aktivni ?
 
Nahoru