• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze světa 22

DeletedUser

Guest
Debatujte o světě 22 a dění na něm.

Dodržujte pravidla fóra !!!
 

DeletedUser30368

Guest
moje diplomacie byla bezvadná. jen se pár hráčů nechtělo přesovat na hranice za bojem proti Lamám nebo na jih proti Bouři atd. Poté ti u Lam to sami nezvládali, tak k nim přešli. Měli jsme místo na severu (EK a spol.) na jihu Bouře a spol. i na západ. Na východě jedny spojence, které jsme podporovali prostě všechno by sedělějo jen to chtělo pevnou ruku vůdce a nějaké aspoň trochu poddajné hráče.
 

DeletedUser

Guest
no škoda inač prajem ti veľa štastia v hre ja si skúsim založiť kmeň takže ale prajem ti veľa štastia
 

DeletedUser30368

Guest
Já to přeji všem, kdo budou hrát poctivě a morálně :D Jinak možná, že bychom uvítali i někoho jménem *333*, kdyby chtěl :D Myslím, že zde má napsán jeden příspěvek :D
 

DeletedUser

Guest
Tak ahoj ludia pridam sa k vam aj ja :)

Svet 22 si zahram, dufam ze bude dobre nastavenie, cize bez kostola, bez lucisnikov, pansky dvor s mincami, s paladinom a hlavne s oceneniami nech je o co bojovat :)
A dufajme ze daju rychlost 2, 1 by sa mi hrat nechcelo...

Inak drzim palce vsetkym co tam pojdu :hi


DreamTeam*
 

DeletedUser30368

Guest
Bude :D Měl jsem dva originální :D Spolek Obyčejných :D Můžeš si ho půjčit :D Jinak nevím žádný nekraviny mne nenapadají jinak bych ti poradil :D
 

DeletedUser

Guest
Ještě mě napada název : Nepotřebujem název
ted mi tady zase někdo napíše že už takovej byl :D
 

DeletedUser

Guest
Real life, Virtual life: může i bejt tto klidně česky :D
Nebo To je jedno , takovej nazev byl na sv 18 než se přejmenoval muj Kmen na .:VS:.
 
Nahoru