• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze světa 22

DeletedUser36491

Guest
Zdravíčko, pročpak si tu nikdo nepovídá?
Jak to vypadá na světě 22? Kdo vede? Máte daleko ještě k výhře? Pochlubte se.
 

DeletedUser34128

Guest
no ja nevim kdo dava ty bany..
daleko a hodne, a jestli se ti prvni dva nedohodnou, jakoze zjevne je to bez sance tak se budou mlatit jeste nekolik let.. :)
 

DeletedUser36491

Guest
no ja nevim kdo dava ty bany..
daleko a hodne, a jestli se ti prvni dva nedohodnou, jakoze zjevne je to bez sance tak se budou mlatit jeste nekolik let.. :)

Jednou se určo snad dohodnou, ale chce to, co nejdříve, aby byl svět uzavřen.
Ty hraješ tento svět tozmre? :)
 

DeletedUser36491

Guest
Tak já nevím, je na hráčích jestli chtějí a udělají pro tohle něco, já zrovna nechci, aby svět byl uzavřen hned teď, ale asi hráči to chtějí.. :)
 

DeletedUser36220

Guest
zdravím

Zavítal jsem na forum a tomzr je zjevně neinformovaný právě vznikl kmen DPN ze spojení 3 spojeneckých kmenů (DMA+PF+NP) a požádáme o spuštění time endu v nejbližších dnech :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser36220

Guest
Zdravíčko, pročpak si tu nikdo nepovídá?
Jak to vypadá na světě 22? Kdo vede? Máte daleko ještě k výhře? Pochlubte se.

nikdo si nepovídá protože jsme prakticky všechny nepřátele zničili a povídáme si na kmenovém foru ve hře, tam je aktivita celkem dobrá :) a už zbývá jen kmen vikingové s 9000 vesnicemi/33 hráčů, který je taky pomalu na rozpadnutí a půlka kmene v červených číslech, proto jsme se dohodli to neprodlužovat a vznikl nový kmen DPN který vyhraje tento svět :)
:yes
 

DeletedUser36220

Guest
tomzr: Zase je vidět Tvá neinformovanost, takový vývoj je načrtlý minimálně přez rok.
 
Nahoru