• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze světa 23

DeletedUser30368

Guest
Asi :D ne on kočnil už před vstupem :D vždy postavil offku a jel ji vymlátit a toto pořád dokola .D vůbec nefarmil :D
 

DeletedUser31794

Guest
kdyz by byla vule a dal se nejak osefovat premium na zahranicnich svetech nebylo by od veci udelat team a nekde se vylodit.na cz uz je nuda.porad to same.Proti cizakum by to bylo zajimavejsi.sel by po nas celej svet
 

DeletedUser31794

Guest
uz sem byl na turkach ale chce to tak 30-40 dobrych a odhodlanych hracu.zadna spionaz a podobne kraviny jen to rezat hlava nehlava
 

DeletedUser11059

Guest
Nežli jsem šel do práce, byly tu 4 příspěvky a už je to tu zaspamované ... lidi, chodíte vůbec ven na čerstvý vzduch (na kolo dokud to ještě jde????
 

DeletedUser

Guest
No to nevim jestli to bude , tak lehký sehnat 30 dobrých lidí , ale hlavně ještě odhodlaný .
 

Lotosový kvítek

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
116
Nežli jsem šel do práce, byly tu 4 příspěvky a už je to tu zaspamované ... lidi, chodíte vůbec ven na čerstvý vzduch (na kolo dokud to ještě jde????

Řekla bych, že děláme totéž co ty ;)
Tedy to znamená, že když píšeš že než odcházíš do práce tak čteš forum a když se vrátíš z práce tak opět čteš forum :mocking
(na kole jsem letos ani neseděla a rozhodně to ani nestihnu... Ale daleko více mne mrzí, že jsem se letos a ani vloni nedokopala k jízdě na kolečkových bruslích, když jsem na nich předloni doslova řádila a nechtěla jsem je ani zout.... :( )

Díky tantaleno za tip. Nebylo by špatné navštívit Barcelonu :D Je tam ještě administrátorem můj nejmilejší Ricardo ? :blush

Nuž, vrátím se tedy k tématu.... Ale že je opravdu nejlepší pokec o světě, o kterém zatím nic nevíte ? :D
Každej je nadšenej svými představami o nastavení a pak přijde studená sprcha v podobě reality, která se značně liší od vysněného nového světa .... : )))

Také ráda sním.... Jsem na jihovýchodu, svět je bez paladina, předmětů a kostelů a jsem ve skvělém kmenu, který nepoužívá forum jen k tomu, aby tam lamky mohly řvát o pomoc při dokonalým betonování jejich vesniček, když na ně jde "útok" složený ze dvou špehů....

jj, je to jak paradise, když na to tak myslím a utvářím si své představy...
Už se moc těším, hehe :D
 

DeletedUser11059

Guest
OT (MT): (pro Kvítka)
[SPOIL]Ricardo ? :blush .... to vypadá Kvítku vážně. ;)
Na kole sedím denně cestou do práce a z práce ... zkus to.
Nezapomněla jsi v Tvém případě ještě na jednu podstatnou část snu o novém světě? ... Že tam je zbrusu nový cheat, kterému Kvítek z Lotosu ale zbla nic neříká? ;)
cituji: " ... jj, je to jak paradise, když na to tak myslím a utvářím si své představy.... " ... šup dávat návrhy do verze 8 a psát nápady do projektu ... pořád je můžeš změnit v realitu ... (ženská jedna, Tebe přeci postrkovat nemusím) :hi[/SPOIL]
 
Nahoru