• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze světa 24

DeletedUser31103

Guest
Co to tady sleduju, tak nevim,co maj všichni proti vítězům. Prostě využili nastavení světa, vyhráli a šlus. Je to stejný,jako když se na jinejch světech spojej top kmeny a uzavřou ho,taky se přece nebude kvůli pár lamkám znova otvírat.
Z tohodle světa se udělal totální kočkopes, když nebudu chtít bejt sprostej,tak si rozhodnutím znovuotevřít svět někdo trochu zadělal na tozkrz, do gatí . Je tu ted zbytečnej svět, kde si možná pár hráčů díky barbarkám dokáže vytvořit rekord ve velikosti účtu,ale to je tak vše.

Face by tam měl kralovat :rofl

Ocenit vítěze, zastavit tu utopii a hotovo. Pár uplakánků se tu možná bude rozčilovat,ale je to hra, byli jasně daný pravidla a i na jinejch světech záleží na štěstí a zákulisním jednání kolikrát osud hráčů,či celejch kmenů,kdy se vítězství nedosahuje čistě vojensky. :hi
 

DeletedUser

Guest
Já ten svět vyhrál....ale těch uplakánkú bylo asi 800 a vítězú jen 99.....takže volili tu lepší možnost...takhle se múže stěžovat jen malá část všech hráčú ,co vyhráli.....
Ale Neudělají ani to,že zachovají vítěze,odmění je a hlavně to dají dopořádku..

Ale jak to vidím já,tak si to tady i na ticketech přečtou,zasmějí se a čekají na další příspěvek....
 

DeletedUser

Guest
Tak jsem psal supportu a nakonec se mi po 2 měsících ozvali s tím,že diplomy a PB už rozesílají hráčůk vítězného kmene a sín slávy je už v grafické podobě...Tak jsem zvědavej,jestli to dodržej :D
 

DeletedUser11059

Guest
Tak jak tomu je na každém světě, který je ukončen. O diplom a odměnu se musí zažádat v ticketu směřovaném Indigře.
 

DeletedUser22316

Guest
Ajajajajajajajajajajajajajajajaj

To byla řečnická otázka. Vž mi totiž 2 takový co mají tu pravomoc dali najevo že demokracie a debata tu neexistuje. Teda existuje,taková ta podle Putina...
 

DeletedUser22316

Guest
Ajajajajajajaj

Fíííha. Co mám odpovědet člověku který nechápe proč je CZ24 znova otevřenej a kdy bude konec? Neboli až bude konec jak bude opět otevřen? :wall K smíchu?
 

DeletedUser22316

Guest
Ajajajajalajajaj

Hm. Kolik,80% jako mám zafixováno v paměti,nebo 75% jako je na SK a nebo jinak?
 
Nahoru