• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze světa 24

  • Zakladatel vlákna Zakladatel vlákna angelinocz
  • Vytvořeno Vytvořeno
Tak S24 měš baví čím dál víc, tam není mrtvo, tam to chcíplo úplně. Prostě není ani šlechta s armádou na to ty vesnice všechny zabrat :D :D :D.

Fakt S24 se dohraje tak za 10 let tímhle stylem :D :D :D
 
Ach jaaaj...

Len tak chcem medzi rečou spomenúť, že DAJTE si POZOR na hráča vvmisa1 - je to falošný človek, ktorý s radosťou útočí aj na spojencov, nekomunikuje (poštu si prečíta, ale neodpíše) a hraje na dve strany (s kmeňom a so súperom).
Nechcel som bonzovať, ale dúfam, že čoskoro skončí a nepomôže mu nikto...
 
Tenhle svět ještě frčí?:shock Doufám že to tam už Caardo zabalí, jeho povinnosti jsou jinde :D
 
Hehe, tenhle svět ještě běží jo? :-)))
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Svět stále běží :)
Mimochodem jsem nový moderátor pro tento svět zde na fórum, tak doufám, že to tu trošku oživíme :)
 
Zpět
Nahoru