• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze světa 25

DeletedUser34582

Guest
Videl som :D ale inak k svetu 25 tak niekto písal že paladina nechce ano je pravda že keď dostneš ohne na začiatko tak máš to jednoduche chcelo by to niečo nové :D napr. aby dostával lvl ale to asi veľa hrajem nejake RPgečka :D tak mi z toho :wacko


Zelí a také by bolo v niečom dobré v niečom nie ja som dal napr. rýchlosť vojska 2 ale asi len preože som hral s 2 asi len tak týždeň na s21 :D
 

DeletedUser30368

Guest
To už je asi kravina :)

Jinak nemůžeme zde moc kecat o světu 25, protože ještě nejede :)
 

DeletedUser34582

Guest
To je pravda ale až začne tak tu budu písať tak 2 týžne a potom tu ostanu len tý verný :D ale inak teraz som si všimol nočný režim by som chcel treba aj spať :D
 

DeletedUser34582

Guest
No neviem ako ty ale ja aj spím :D tak by to potom chcelo paladina :D ale tak či tak bez NR by tam bol sami deffkar :D
 

DeletedUser34582

Guest
JJ aspoň nikto nebude na nikoho útočiť :D a inak ešte k výskumu mne sa zapáčil 3 stupňový neviem prečo ale je to potom o rozmýšlani 10 je až príliš :D
 

DeletedUser30368

Guest
No mne stačí klasický, protože u těch dvou bych musel moc přemýšlet :)
 

DeletedUser34582

Guest
Ale napr. na s22 všetky vesky čo som prebral hoci aj po 60.000 bodových hráčoch tak napr. výsumi : 3 kopia 3 šem 3 sekera 0 luk 1Lk 0 špeh atd to fak neviem čo to mala byť za veska či deff alebo off :D

inak nevidel som anketu na to či tam maju byť luky takže o tom asi už su pevne rozhodnuty :D aj ked to bude tak či tak poľa nich :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser19739

Guest
Lučištníci sou bezva, jestli sem správně pochytil Zelíčkovu techniku, tak je to best útočná jednotka:D
 
Nahoru