• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze světa 25

DeletedUser30368

Guest
No toto nastavení se většinou už neměnilo :( (Už mám vysledováno) Já chci rychlost 2 :)
 

DeletedUser

Guest
Veškerá témata k nastavení jsou zamčená, jsem velmi zvědavá, jestli tedy bude můj dotaz patřičně zodpovězen, když jsem odkázána ho dát pouze sem do "spamerského koutku".

Ptám se, jak je možné, že jo toto nastavení? http://cs25.divokekmeny.cz/stat.php?mode=settings .

Ptám se těch nejkompetentnějších, z jakých důvodů děláte ankety,
kde 65% dotázaných chce herní rychlost 2 a 49% dotázaných chce rychlost vojska též 2.
A Vy přes to dáte své obligátní 1.1., kteréžto nastavení tu nesnese 70% hráčů. A další a další výsledky ankety. To chcete říct, že nám ty ankety hážete jen tak jako aby si "děti měli s čím hrát, stejně si to uděláme po svém a dáme si zase své hlemýždí? 1,1?"

Já Vám milé vedení k tomuto řeknu jen jedno. Naprosto si nevážíte hráčů, toho, co by platící hráči chtěli. A jestli bude 25.svět opět 1.1, já se zasadím o to, aby všech cca 40 mnou pozvaných lidí prostě na ten svět nešlo. (99% z nich jsou dospělí a hrající pouze s premiem). A budu se o to zasazovat vždy, když dáte přes výsledky anket stejně 1.1.

Protože DK tým tu rozhodně není pro hráče!
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser30368

Guest
Já ti sice neodpovím, ale hoď to do otázek....rád se budu účastnit diskuze....Myslím, že ankety sem dává na tým, který tím chce pozměnit nastavení, která přijdou z Německa....Ovšem Němci na nás nedbají...Jinak děkuji za práci zdejšího týmu :yes....(Hlavně za snahu dát nám nastavení, které bychom chtěli, ale myslím, že Němci na to stejně ani nekouknou :( )
 

DeletedUser

Guest
Proč??

Nechápu toto nejdřív je tam rychlost 1,6 a teď 1 tak toto mě opravdu dokáže vytočit jestli chcou dělat jen rychlost 1 aby to bylo zdlouhavé a ždímaly z nás prachy tak to se mi vůbec nelíbí.Proč nemůžou prostě dát rychlost 2 nebo aspoň teda to 1.6 ,ale jestli chcou dělat furt už jen 1 tak to mě docela sklamou už sem se těšil prostě na 2 pak 1,6 tak si říkám jo to ještě jde lepší než 1 a najednou se kouknu a nastavení světa 1. Tak to co je si z nás dělají srandu?? to tento svět nemusely dělat a lidi mohly jít na S24 tam to furt neni moc rozjeté :(
 

DeletedUser

Guest
Já ti sice neodpovím, ale hoď to do otázek....rád se budu účastnit diskuze....Myslím, že ankety sem dává na tým, který tím chce pozměnit nastavení, která přijdou z Německa....Ovšem Němci na nás nedbají...Jinak děkuji za práci zdejšího týmu :yes....(Hlavně za snahu dát nám nastavení, které bychom chtěli, ale myslím, že Němci na to stejně ani nekouknou :( )

promiň, o tomto si dovoluji pochybovat vzhledem k informacím, které mám, tým není v nastavování světa tak bezzubý
 

DeletedUser34223

Guest
Pokud to bude oficiální verze, která bude načtena pro svět 25, 28.2. tak to bude doopravdy vrchol všeho, jak již řekla Máca, přijdete o 70% hráčů, kteří se chtěli zúčastnit, pokud Vám nevadí že se nezaplní ani 4. základní kontinenty budiž.. Ale už je na čase, aby se o to někdo z CZ-týmu začal více zajímat a více spolupracovat jak s hráči tak s INNO-games..
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
nemůžu nic jiného, než se přidat k maacee.
ani mě tak nevadí to, jaké je nastavení, zda 1 nebo 2 nebo 3,1415297, co mě ale doslova točí je přístup DK týmu k hráčům. možná jsem naivní, ale dodnes jsem si myslel, že ankety jsou tu od toho, aby DK týmu a potažmo provozovateli (tedy těm, co inkasují moje peníze) napověděli, co že to vlastně většina chce. v tomto případě se ale zjevně něco nepovedlo.
co nadělám. objednal jsem si "šnicl" a donesli mě karbanátek ze sóji. ne, děkuji. jíst to opravdu NEBUDU!
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
No, máte pravdu. Já osobně jsem se těšil, jak "svižně" si zahraji a co čtu zde na fóru, dost lidí tu rychlost chce, navíc dost dlouho tady v Česku nebyla a oni nám stejně dají 1. Ano, hrát budu, ale ne s takovým nadšením. :(
 

DeletedUser

Guest
Ptám se těch nejkompetentnějších, z jakých důvodů děláte ankety,
kde 65% dotázaných chce herní rychlost 2 a 49% dotázaných chce rychlost vojska též 2.
A Vy přes to dáte své obligátní 1.1., kteréžto nastavení tu nesnese 70% hráčů. A další a další výsledky ankety. To chcete říct, že nám ty ankety hážete jen tak jako aby si "děti měli s čím hrát, stejně si to uděláme po svém a dáme si zase své hlemýždí? 1,1?"
Z jakých důvodů děláme ankety? Třeba proto, že nám na našich hráčích záleží a chceme vědět, co by se jim líbilo? Může Ti jen odpovědět citací angelina, který to dal dost jasně najevo:
Vážení hráči, zde máte možnost se vyjádřit k nastavení nového světa. Nastavení nebude směrodatné a je možné že nebude podle výsledku anket.
Ankety jsou informativní pro CZ DK tým, který bude předkládat návrh do InnoGames, Ti ovšem mohou nastavení změnit.


Děkujeme za projevenou aktivitu.

Diskuzi směrujte do tohoto tématu >> odkaz
My už bohužel nenaděláme nic s tím, že InnoGames si dá nastavení jaké chce a k předloženému návrhu někdy nepřihlédne... Jinak nikde není napsáno, že to nastavení je konečné.
 
Nahoru