• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze světa 25

DeletedUser36340

Guest
svět 25

Tak a je konec,na tomhle světě jsem potkala spoustu fajn lidiček a je to snad poslední svět kde se hrálo férově a bez nějakých podrazů.
Jen mi je trochu líto že jsem nebyla vybrána do vítězného kmene ,ale jen do jeho sesteráku :(.Nu co už,pro mě to ale výhra je.Tak se tady mějte a sad se potkáme na jiném světě.
 

DeletedUser36340

Guest
Tak pomalinku budem bouchat šampáňo :) tak a světa 25 je konec--ch10
 

DeletedUser15465

Guest
Gratuluji všem spolubojovníkům!
Sešla se nám tam dobrá parta, která i přes občasné hádky dokázala dovést svět k vítěznému konci...
Chtěl bych popřát mnoho zdaru i našim teď již bývalým nepřátelům, byl s vámi dobrý boj.
Ve hře bylo hodně zrádců, podrazů i otočení o 180°, ale to už asi k novodobým kmenům patří. Kde jsou ty staré čestné časy.. hups, už i my vlastně patříme do historie.
Takže.. Díky za hru!
Připíjím na nás všechny! :hi:paladin
 

DeletedUser15465

Guest
Tak a je konec,na tomhle světě jsem potkala spoustu fajn lidiček a je to snad poslední svět kde se hrálo férově a bez nějakých podrazů.
Jen mi je trochu líto že jsem nebyla vybrána do vítězného kmene ,ale jen do jeho sesteráku :(.Nu co už,pro mě to ale výhra je.Tak se tady mějte a sad se potkáme na jiném světě.


Však jak se řeklo už před několika měsíci... Oficiálně bude zapsaných jen těch 25 z hlavního kmene, všichni ale budou vědět, že to bylo vítězství celé aliance.
 
Nahoru