• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze světa 26

DeletedUser18868

Guest
Biblos tohle by šlo brát jako vyhrožování na což jsou také paragrafy. Ale ti co to hrájí už nějaký ten pátek,tak víme jak systém suppu funguje. Je to přesně jako v politice. Všichni se drží u koryt a ruka ruku myje. Já tobě a ty mě.....tak to tu chodí.

Jinak s tím tiketem je to taky na levačku. Poslal jsem jasný dukaz že hráč neoprávněně užívá cizí učty bez změny E adres a jak myslíš že to dopadlo? Jo hraje dál bez omezení na 4 světech pod ruznými niky.


Pokud máš důkazy k tomu, co tu píšeš, tak je pošli v ticket systému hlavní administrátorce hry. Pokud nemáš důkaz, ale jen si to myslíš, pak tu nešiř pomluvy:

Pomluva je v českém právním systému specifikována v zákoně č. 40/2009 Sb. (trestní zákoník). Definuje ji § 184, který říká:

(1) Kdo o jiném sdělí nepravdivý údaj, který je způsobilý značnou měrou ohrozit jeho vážnost u spoluobčanů, zejména poškodit jej v zaměstnání, narušit jeho rodinné vztahy nebo způsobit mu jinou vážnou újmu, bude potrestán odnětím svobody až na jeden rok.

(2) Odnětím svobody až na dvě léta nebo zákazem činnosti bude pachatel potrestán, spáchá-li čin uvedený v odstavci 1 tiskem, filmem, rozhlasem, televizí, veřejně přístupnou počítačovou sítí nebo jiným obdobně účinným způsobem.
 

DeletedUser

Guest
A trvá do vyřešení což je cca 3x 24h

já se setkal s dvouma případama kde jeden trval týden a druhý asi 14 dní .. se jim těch 3x24 protáhlo trošku

napadení účtu třetí osobou chápu .. taky jediné co mi napadlo, ale jsem zvědav na jak dlouho dostanu ban já až se přihlásím z uplně jiné lokality než se přihlašuji normálně .. resp. zda support pozná že se jedná o třetí osobu nebo, že jsem to já jen jsem si zrovna udělal týdenní výlet na druhou stranu republiky.
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Citace definice pomluvy není vyhrožování, jen holá fakta. Lehké upozornění, na jak tenkém ledě se můžete pohybovat.

Jak jste se dopracovali k 3 x 24 hodinám? Čas se odvíjí od složitosti případu. Přesné načasování mají například jízdní a letové řády a ani ty někdy neodpovídají skutečné době odjezdu nebo odletu.

Kokosmane, pokud se přihlásíš odjinud, z jiné lokality, tak přeci neohlásíš supportu, že se Ti někdo vloupal na účet, ne?

Podle VOP jsou hráči uživatelé her - ne vlastníci - hru vlastní firma INNO. Proč by měl být uveden v katalogu trestů postup, jímž se INNO snaží ochránit svůj majetek?
 

DeletedUser18868

Guest
A trvá do vyřešení což je cca 3x 24h

Vidíš tam to cca!!!! ​ Hlavní hunter sem chodí hlavně večer a většinou ti odepíše tak 3x pokud tedy majitel učtu má snahu vyřešit problém. Tak to bylo myšleno. Kapiš to?
;)
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Jsi si dělal statistiku? :shock Nebo jen kvalifikovaný statistický odhad? :D
 

DeletedUser18868

Guest
Zkušenosti si nikde nekoupíš :p
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
pomoc

zdravím priatelia
poznal som tu jednu hráčku menom qwertuma, ale už prestala hrať, tak či niekto z vás nepozná a nevedel by mi dať na ňu kontakt
ďakujem za pomoc ;)
 

DeletedUser

Guest
Alone se asi předbíhají hodiny, nebo mají nepořádek v kalendáři

Ale copak jaromirbe? Dayaros dostal po ústech za ty jeho pyšné kecy a ty tady pořád pláčeš, že ALONE prostě jako jedinec neporazíš? Když jdou dva, tak jsou to srabi? U nás se tomu říká týmová práce ;) Je ti jasné, že jsi další na řadě a do konce března tu nebudeš. INNO ti udělalo s29, ale ty stejně budeš dál kopat kolem sebe a brečet, že na vás chodí skupiny "srabů", kteří narozdíl od vás umí hrát týmově a vy se nejste schopní vzmužit. Dayaros nechal spoluhráče padnout, aby si zachránil vlastní zadek, viz ty barbarky co zabral uprostřed matúška. úplně jsem si to ze zástupu vychutnával a ty příchozí podpory... Ne že by poslal svoje vojsko, když byl daleko od hranic, on nechal vybíjet cizí, takže to vlastně byl zrádce :)

už je červen a ten hajzl jaromirb tu stále straší, tak přemýšlím kde se se mnou pan Rocketmann setkal, že si dovolil ze svých nevymáchaných úst předpovídat, že tu do konce března nebudu. Pane Rocketmane, dnes je 10. června 2013 a jsem tu stále a je tu se mnou aliance, která se vám postavila a bude s vámi bojovat do poslední vesnice. Nezalekli se vás, slušní lidi se dali dohromady, aby zatrhli nerytířské chování vašeho kmenu, plné podrazáctví, špehování a špíny. To, že jste se vetřeli k Bohymu vám stejně moc nepomůže, my ty vaše metody odhalíme a pak už je to jen na suportu a věříme v jeho nestrannost a spravedlnost. Přijde doba, kdy budeme stát před vašimi vesnicemi Rocketmanne a vy budete žebrat skomírající kmen o podpory a ta chvíle se blíží. Nepomůže vám zastrašování mladých kluků, kteří ve strachu před zabráním vesnic radši přelezou do kmenu, nad kterým se pomalu začínají sbírat mračna.
A kdepak je pan Myšpulín? Proč nehraje pod svojí původní přezdívkou? Jaký to má důvod? Jen vím, že se mnou nechce komunikovat, asi nemá o čem, nebo spíše by mu začaly chybět argumenty. Bohužel, když překročíte určitou hranici, těžko se vracíte zpět. Je krásné vyhrát hru, ale každý se musíme zeptat co jsme pro to všechno schopni obětovat, ranní vstávání, nějakou korunu na prémiák, ale pak je druhá strana mince a to je morálka a pravidla, i nepsaná.
Také rád vyhrávám, ale moje pravidla a morálka jsou asi na jiné hranici, než pánů z ALONE, ale i to je jejich volba, já jen vím, že se nemusím za nic stydět.
No možná se tu dočkám další předpovědi od pánů z ALONE do kdy budu tuto hru hrát, než mě vymažou ze světa 26. Člověk musí počítat se vším, třeba mají speciální komando, které jezdí hráče likvidovat fyzicky, co já vím. No já mám zase pěkně ostré pitt bully a flintu, to by možná byla vyrovnaná hra, uvidíme :).
Tuto filipiku jsem nemířil proti jiným hráčům z ALONE, kteří umí hrát poctivě a čistě, i když mi zabírali vesnice, dokážu uznat, že jsou to dobří hráči a umí spolupracovat, mohl bych je tu i vyjmenovat, jen mi vadí, že se nechají vést lidmi, kterým jejich schopnost slušné a poctivé hry jsou cizí.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser30960

Guest
ach drahý jaromírb, nad Vašimi texty se člověk vždy pousměje :) tak proto Vám posílám tyto dva smajlíky: :king:yes

Odpovím asi jednotlivě:

Ano, už je červen, už konečně nejste na K66 a K76, to mi stačí. My si vás najdeme, hlavně Oslík se těší.

"Slušní lidé se dali dohromady" - tím myslíte ty vaše hráče v čele s Bakrysem, kteří každé upšouknutí hlásí supportu? Protože neumí vyhrávat legální cestou tak chtějí aby byl nepřátelský (náš) kmen permanentně zablokovaný? Nechtějte prosím rozebírat slušnost kmene, protože tohle téma skončí jako flame war.

"Přijde doba, kdy budeme stát před vašimi vesnicemi Rocketmanne a vy budete žebrat skomírající kmen o podpory a ta chvíle se blíží." - Dovolte abych se zasmál, když mi takhle vyhrožoval Bakrys naposledy, tak to bylo asi před půl rokem a od té doby jsem přišel já k němu a ne on ke mě. Ikdyž 2 vesnice, tak je to jenom předvoj toho, co se na něho chystá. Mám se jaromírb nastěhovat i k vám? Víte sám jak to dopadlo posledně. Zaútočil jsem a vy jste se chvástal moudrostí, jak trestat nepřátele mojí strategií, kterou jste vydával za svou. Bohužel však už nemám k dispozici originál zprávy, avšak zamyslete se, dobře víte co myslím.

"jen mi vadí, že se nechají vést lidmi, kterým jejich schopnost slušné a poctivé hry jsou cizí." - Na toto jsem již odpověděl, první si zameťte před vlastním prahem a potom pějte ódy na nepřátele :)

Na ostatní nářky mi není hodno odpovědět, jelikož se mě netýkají.

S úctou (údajně: nerytířský podrazák, podrazák, špeh a špína)
Rocketmann :)
 
Nahoru