• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze světa 26

DeletedUser

Guest
Worlde ty sa daj liečiť prosim ťa :D ty ideš riešiť veci po svojom :D ak to budeš riešiť tak ako na DK že sa chvastáš aký si super hráč ale pritom si len požral mrtve účty a vlastné v tvojom kmeni, tak to sa majú dotyčný na čo tešiť :D proste to nehraj ked na to psychicky nemáš :D
 

DeletedUser

Guest
Mal by si to prestat hrat, beries to moc vazne a hlavne vnasas emocie, je to len hra, ak si nebol pripraveny na vojnu so mnou tak naco si utocil do mna a rusil don. Nasiel sme ti prazdne dediny a prebral a ty si takto na mna vysiel neslusne. Ved ty si mi ako som sa dival tiez zabral dediny ked isla na mna akcia od devils a ja som tebe nenadaval. Alebo mas pocit ze ano ?

praveze som bol keby simi nebol blokol spravy tak by si videl by si mi tazko bral dediny ale takto ked mam bannn nnuz tak co nemas u mna ziaden odpor hentak vie kazdy kazdy hrat ked dany hrac tam neni aj tak viemm ze fakujes jako blazen a ziaden risk nema vobbec nic :)

Worlde ty sa daj liečiť prosim ťa :D ty ideš riešiť veci po svojom :D ak to budeš riešiť tak ako na DK že sa chvastáš aký si super hráč ale pritom si len požral mrtve účty a vlastné v tvojom kmeni, tak to sa majú dotyčný na čo tešiť :D proste to nehraj ked na to psychicky nemáš :D

az pootebe keby si hral stakym kolektivom co ja tak si davno vymazany smapy ono sa to neda hrat ked tam kde ja utocim tak s nasej aliancie deffuje hrac nepriiatela tak co same intrigy :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser38524

Guest
co ma spolocne bloknutie sprav s tym ci by som ti bral dediny , prosim ta aspon sa nezosmiesnuj , ci ty na branenie potrebujes posielat spravy utocnikov ? tak taketo branenie nepoznam
 

DeletedUser

Guest
tak ja som zabudol že ty si najlepší na svete :D ešte ma nejako pobav :)

co ma spolocne bloknutie sprav s tym ci by som ti bral dediny , prosim ta aspon sa nezosmiesnuj , ci ty na branenie potrebujes posielat spravy utocnikov ? tak taketo branenie nepoznam

jeho metody nepozná nikto nechápeš, že preto je najlepší ? best of the best ? už to pochop, mi mu ani po kotníky nesaháme :D ja sa len čudujem, že tu nenapísal, že práve vtedy ked si mu v noci bral dediny mu nevypadla eletrika :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
co ma spolocne bloknutie sprav s tym ci by som ti bral dediny , prosim ta aspon sa nezosmiesnuj , ci ty na branenie potrebujes posielat spravy utocnikov ? tak taketo branenie nepoznam

jooooooj o to nejde ci by si mi bral dediny aj tak by si mi ich zobral len v noci lebo ja som neni tak zavisli ze tu travym celu noc za pc ja len ze sme si to mohli napisat cez spravu co si kazdy mysly lenze tvoje ego ti bloklo spravu mne az sa nemozem vyjadrit cez spravu ale len cez nazov a pocuj co tak zrazu si si aj ty tu jednu dedinu premenoval sa bojis ze dostanes bananik co tak si ju hned premujes papierovy hrdina :D

vies co nije akurat mi ukradli wifi kable tak som nemohol sa pripojit k netu :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser38524

Guest
premenoval som to co som ja nepomenoval , ak ti nechape tak som tu bol prevazne v zastupe
 

DeletedUser

Guest
tak ale princip je ten isty, no nije ? :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser38524

Guest
ak teda si rad ze tak vela usetris casu a aj penazi tak kludne mozes dat po skonceni banu kliknutie na zrusenie uctu aj sam, ked sa k celej hre stavias takto
 

DeletedUser18868

Guest
Dnes jsem tu dostal 2x napomenutí za urážky DK teamu. Ani jedno kloudné vysvětlení proč se tak stalo.

Zase budou lhát,

řídit tenhle svět,
mediální klam,
kam může zpět.
Zase budou lhát a všichni poddaní,
udiveni jsou, kdo tahá nitkami.
A zase budou lhát,
a řídit tenhle svět,
mediální klam, kam může spět.
A zase budou lhát,
a všichni poddaní ,
udiveni jsou,
kdo tahá nitkami.
 

DeletedUser

Guest
pocujte zozente mi niekto skype na jirika alebo mazlika chcem im daco povedat to je jedno dajte to smeka tie skypy ak ich zozenete
 
Nahoru