• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze světa 26

DeletedUser16561

Guest
Mikutd nehraj tu prosím na ostatných užívateľov fóra divadlo. Dnes si určite nedostal dve varovania a už vôbec nie za urážky dk tímu.

Takže sa pýtam: čo sleduješ tým, že tu vedome klameš a privádzaš hráčov do omylu ?
 

DeletedUser

Guest
pocuj tak mne to je uz jedno aj tak som chcel dajako skoncit tak je to tu permonik tak co a nebud sveti ja som ti len odpovedal s nazvom dediny na tvoju spravu keby mi nezablokujes spravy tak bych ti to napisal ale ja viem kto to bol ale sak uz sa tesim na sstretnutie dk hracou potomm si to vysvetlim po svojom. :))))))))))))))))))))))))))))))

No bratu ,ak by si vedel kto to bol a poznal toho cloveka realne tak by si asi tuto vetu radsej nikdy nevyslovil ,ak mas teda na mysli nejaku vendettu systemom baci baci :D ,lebo to sa spolahni ,ze by sa ti prihodili velice nepekne veci a asi aj dost dlhy pobyt v zariadeni s intenzivnou starostlivostou :) ,teda ja ho poznam a neviem neviem ,osobne mam za sebou vselico ,aj velmi vela nepeknych veci ,za cias burlivej mladosti par rokov dozadu byvalo aj na hrane zakona a casto aj za nou ,ale aby ma drapli tie medvedie labky do parady ,nechcel by som ,ale ved ako myslis ,tvoja vec ...
A to tvoje stazovanie sa na trest ,nuz co ,vselijaky sme ,aj taky co najskor porusia pravidla a potom sa stazuju ,ze "aha nacapali ma" ,to sa mozes rovno postavit na ulicu ,volakeho okoloiduceho drapnut pod krk ,rozbit mu cifernik ,alebo ist vykradnut trafiku a potom ked ta za to chlpaty odmenia naramkami tak sa ist nastvane stazovat ako hrozne ti ublizili ,pripadne sa im povyhrazat za to ,ze ta potrestali za porusenie zakona :shout... nema logiku :wacko... provokacne nazvy dedin dajme tomu ,ved nech je aspon sranda ,ale urazlive ...len sam si si na chybe :great
 

DeletedUser18868

Guest
Mikutd nehraj tu prosím na ostatných užívateľov fóra divadlo. Dnes si určite nedostal dve varovania a už vôbec nie za urážky dk tímu.

Takže sa pýtam: čo sleduješ tým, že tu vedome klameš a privádzaš hráčov do omylu ?


Pochopil jsi to zcela správně, nemám rád Šmouly a mazání příspěvků a nepřijmutí oprávněné kritiky
 
Nahoru