• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze světa 26

DeletedUser20990

Guest
ááá seš 62 v pořadí ;)
Já jsem trošku jinde a na jiném kontinentě, ale možná že se k tobě dostanu :D
 

DeletedUser

Guest
ja hraju vyhradne na body - armadu u mne nehledej - ja jen ukazu prstem a ve vedlejsi vesnici je zemetreseni (dneska se mi to dvakrat vymklo z kontroly - omlouvam se Italii - sedel jsem na koleckove zidli a zidle se pootocila na Jih, ale za to muze muj pes - zduchnul mi do ziddle kdyz jsem ukazoval na kokosakovu vesnici prstem :/)

a propo: budu ti rikat Lejdy Kachádró (zni to vic spanelsky :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser20990

Guest
jo to zní, až na to, že nick sem si nevybírala ze španělštiny.
Já hraju na oboje, takže mám jak body tak i armu.:D
 

DeletedUser

Guest
já stavim jen skrýš .. už jí mám na levlu 48
a to milanovo zemětřesení není pro mně nijak školivé neboť mám budovy vystužené kokosama.
 

DeletedUser

Guest
Předmět Získané ocenění: 1x Lupič dne
rename.png
Odesláno30.05.12 02:00:55 1x Lupič dne

farmer_of_the_day.png

Dne dne 29.05.2012 jsi uloupil nejvíc surovin na tomto světě (754 surovin)!
Zobrazit má ocenění


nikdo nedal vic jak 754 surek za 24 hodin :rofl
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
No, jestli je to jako v začátcích světa 24, kdy mi to nosili po 1 ks, tak se nediv :)
 

DeletedUser

Guest
skoro mi to uteklo .. já měl 752 :(
ale takovej EvEryOnE lOvEs SoNgS musí být smolař .. poslal pomalu 2100 útoků a nenafarmil nic :(
[SPOIL]nebo asi zkoušel pomocí jednoho megavlaku zabrat sekerama barbarku[/SPOIL]
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser30368

Guest
Lady nevím :D Asi jsme Ti to půjčil, když jsi měla nick Lady Kasandra, ale předělala jsi si ho :D
 
Nahoru