• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze světa 26

DeletedUser34582

Guest
:D ideme skúmať pod akým nickom tam je :D

A inak má toto fórum pod kontrolou majka :D gratulujem jej :D a nech si kúpi Enemyho nervy :D :D

Inak zdravím :D
 

DeletedUser

Guest
No, jestli je to jako v začátcích světa 24, kdy mi to nosili po 1 ks, tak se nediv :)
bane musim s pravdou ven...ta nafarmena castka ma sest ciselnych pozic, ale tajim to, aby si kokosak neprelejval suroviny z jeho jedine vesnice za pomoci jeho Lk do jeho jedine vesnice :D
 

DeletedUser29596

Guest
Čajte, hele mám otázku jak je to s tím pozváním hráče ?

Já ked dám to menu a pozvat hráče vlevo a sjedu uplně dolu, tak tam mam vypsane hráče, ktere jsem pozval a jeden už má cez 500 bodů od včera a zatial nič, jsem myslel, že dostanu tech 5 dní premia a ocenění za pozvání hráče... ale vubec nic no ještě tam mam jedneho pozvaneho, kterej ty body bude mít dnes nebo zítra jsem zvedavej či zase nic :-/

Nemáte nejaké zkušenosti někdo s tím hmmm ?
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Prémium za pozvaného hráče dostaneš jako bezplatný prémiový účet - ne jako prémiové body. Nemůžeš s ním tedy volně disponovat a rozhodnout se, kdy si ho nasadíš. Jakmile ho obdržíš, tak běží. Pokud by jsi měl nasazen svůj PÚ, tak se Ti jeho doba o tento prodlouží.

Jaká je doba "zpoždění" pro připsání bodů nevím, ale nějaká prodleva tam bude - nezapomeň, že to systém musí řádně zkontrolovat a předpokládám, že tam bude i nějaká doba kontroly, jestli ten hráč okamžitě po dasažení 500 bodů nedá zrušit účet. Ale důrazně připomínám, že toto je jen moje úvaha - takto bych se chránil já před zneužíváním, kdybych něco takového uměl naprogramovat :D
 

DeletedUser30368

Guest
Lady nepamatuji :) Znám tě jen jako hlavní speedařku :( Třeba proti sobě nebo spolu budeme někde hrát :D
 

DeletedUser29596

Guest
Díky za odpoved Bilbos, j však já jsem ani nepsal nic s premiovými body psal jsem, o tech dnech no zatial mi to teda nič neprodloužilo, za prve viem datum dokedy som si koupil premium a za druhe by se to nejspíš ukazalo v protokolu u toho premia :))

No okrem tej ochrany OK, snad mi to aktivují, dříve než mi dojede aktuální premium, ale do toho je času dost tak uvidime, ti hráči, ktere jsem pozval by mali hrát určite dál, tak snad tam není nejaký iný problem :))
 

DeletedUser34582

Guest
Prémium za pozvaného hráče dostaneš jako bezplatný prémiový účet - ne jako prémiové body. Nemůžeš s ním tedy volně disponovat a rozhodnout se, kdy si ho nasadíš. Jakmile ho obdržíš, tak běží. Pokud by jsi měl nasazen svůj PÚ, tak se Ti jeho doba o tento prodlouží.

Jaká je doba "zpoždění" pro připsání bodů nevím, ale nějaká prodleva tam bude - nezapomeň, že to systém musí řádně zkontrolovat a předpokládám, že tam bude i nějaká doba kontroly, jestli ten hráč okamžitě po dasažení 500 bodů nedá zrušit účet. Ale důrazně připomínám, že toto je jen moje úvaha - takto bych se chránil já před zneužíváním, kdybych něco takového uměl naprogramovat :D

:D počuj ono sa to aktivuje bez nejakého oznamka však ? :) teraz som si uvedomilll........ že ..... neprezradím ale už som pochopil istú vec :D
 

DeletedUser23979

Guest
:D ideme skúmať pod akým nickom tam je :D

A inak má toto fórum pod kontrolou majka :D gratulujem jej :D a nech si kúpi Enemyho nervy :D :D

Inak zdravím :D

Já už to vím nějakou dobu :)...ještě mám 25 svět a 5 svět :).....Jinak děkuji za gratulaci.

Enemyho nervy nepotřebuji. Vždyt mě znáš Jáne :).
 
Nahoru