• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze světa 26

DeletedUser18868

Guest
upevnění top1 je v téhle situaci dost irelevantní neboť počet vesnic vaší strany se tímto krokem nezvýšil.
Jsme ve fázi kdy se z hry spíše stává povinnost a záleží na výdrži jednotlivých hráčů a kmenů :) Jsem velmi zvědavý kdo vydrží a vyhraje.


Vy určitě ne :p
 

DeletedUser

Guest
ale inac vies co ked mi daju trvaly bann bude to premna vyhoda ziaden stres,viacej casu,viacej penazi uplne vsetko su +++ ako minusy uz som si dost tam zahral cca 2 roky pomal +- 6 mesiacov :))) aj tak mi to je jedno co bude s tym uctom :DD no nic potom sa budem zaobereat jako pretazovat stranky aby hra stale padala :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser38524

Guest
Naco sa stazuje ...

Vypovedal mi DONku tak som na neho zacal utocit so zelanim pre peknu nedelu. Nahnevalo ho ze som im v noci pobral dediny. Netusil som ze ho to tak nastve ze ma zacne urazat v nazve dediny na ktoru som utocil. Oznamko z toho utocenia som dal na forum. Nemohol som vediet ze to niekto da na support. Ja som to nebol, pretoze u supportu clovek len straca cas. Ja som worlda neurazal nadavkami, tak nechapem preco to robi on a vadi mu ze som na neho zacal utocit ked on po mne vysiel prvy.
 

DeletedUser

Guest
pocuj tak mne to je uz jedno aj tak som chcel dajako skoncit tak je to tu permonik tak co a nebud sveti ja som ti len odpovedal s nazvom dediny na tvoju spravu keby mi nezablokujes spravy tak bych ti to napisal ale ja viem kto to bol ale sak uz sa tesim na sstretnutie dk hracou potomm si to vysvetlim po svojom. :))))))))))))))))))))))))))))))
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser38524

Guest
Mal by si to prestat hrat, beries to moc vazne a hlavne vnasas emocie, je to len hra, ak si nebol pripraveny na vojnu so mnou tak naco si utocil do mna a rusil don. Nasiel sme ti prazdne dediny a prebral a ty si takto na mna vysiel neslusne. Ved ty si mi ako som sa dival tiez zabral dediny ked isla na mna akcia od devils a ja som tebe nenadaval. Alebo mas pocit ze ano ?
 
Nahoru