• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze velmocí světa 29

  • Zakladatel vlákna DeletedUser30368
  • Vytvořeno

Caardo

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
0
:hi odmítám se dále s tebou o čemkoliv bavit.. Kdyby jsem měl zájem trávit dny konverzací s :wacko, věnoval bych se práci ošetřovatele v nějaké léčebně.. Tak že si blouzni vesele dál :p
 

DeletedUser30182

Guest
to jste si všichni navzájem zablokovali poštu, že se ventilujete tady ?
:)
 

DeletedUser40338

Guest
....

já mám bloknutýho jen doktora :) kdyby tu někdo nepsal lži a žvásty, tak by se nikde nic neventilovalo, nebot cas diskuzi s cardou **tardou je davno u konce ... sem zvedav na vasi akci, doufam ze bude lepsi nez ta posledne :warrior
 

DeletedUser40858

Guest
Něco mimo hádky

Přeji vám šťastné a veselé Vánoce, bohatého Ježíška a hodně zdraví, štěstí a úspěchů do roku 2015 :)

A ať nám v lednu ta válka začne dobře :)
 

DeletedUser38848

Guest
Lejna

Každej sype jen lejna na sebe ale uvědomte si že WONi to prostě vyhrát nemůžou, ať už se přejmenují na xXx nebo yYy tak to prostě nedaj protože TMA to bude držet i kdyby od nich hrálo 10 hráčů, WONi jsou prostě podrazáci :shout
 

DeletedUser34317

Guest
Pořád to postrádá smysl :D

A jak už jsem tu psal, tohle zde jsou jen trapné výkřiky do tmy, radši tam běž hrát a dokaž to ;)
 
Nahoru