• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze velmocí světa 29

  • Zakladatel vlákna DeletedUser30368
  • Vytvořeno

DeletedUser40338

Guest
:)

Pořád to postrádá smysl :D

A jak už jsem tu psal, tohle zde jsou jen trapné výkřiky do tmy, radši tam běž hrát a dokaž to ;)


pořád tady něco píšeš o dokazování něčeho a já pořád čekám, kdy dokáže někdo něco z vaší strany, ale to se asi nedočkám co? :)
 

DeletedUser40858

Guest
By mě zajímalo, jak by to vypadalo bez vašich kamarádů z NTS :) nebýt jich tak tečete o 1000 vesnic :)
 

DeletedUser34317

Guest
Na to ti neodpovím, já tam totiž žádnýho kamaráda nemám, tedy krom Caarda, se kterým jsem to táhl už od dob TIGER! :D
 

DeletedUser40338

Guest
...

tolik k tomu jak fungujete jako kmen no :rofl není co dodat ;)
 

DeletedUser34317

Guest
Ono to třeba spíše bude tím, že tam již nějaký ten pátek nehraji, stačí zabrouzdat trochu po TW Stats:cool
 

DeletedUser40338

Guest
Tak já nevím no :) někde si tady psal že na s29 hraješ na účtě po některém z hráčů, co odešli (napadl mě třeba Karoska) a teď zase že už tam nějaký pátek nehraješ, což chápu jako že nehraješ pod svým účtem od doby kamenné kdy byl svět v plenkách :D a když už na s29 nějaký ten pátek nehraješ, tak proč se tedy na fóru tohoto světa vyjadřuješ?
 

DeletedUser34317

Guest
Proč bych se tu nemohl vyjadřovat, když uražíš kmen, kterému jsem dal základ?
 

DeletedUser40338

Guest
Kmen kterému si dal základ dávno neexistuje :) teď sou tam nějací wWw, xXx či yYy :D opravdu solidní hráči z rubatu tam dávno nejsou a o solidních hráčích původního wonu jsem se zatím nedozvěděl ;) kdoví, třeba mě tvůj kamarád carda překvapí :cool
 

Caardo

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
0
:D že Vás to pořád baví .. Jasnačka, tma je nejlepší, tak hlavně už něco hrajte ....

Rád bych se také nechal překvapit ale mám pocit, že toho se jen sotva dočkám ;)
 
Nahoru