• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze

Lamač.

Support Officer
Člen týmu
Herní podpora
Počet poděkování
308
Zde můžete volně diskutovat k probíhající soutěži.
 
Nelibí se mi tyto typy soutěží. Bud je to vždy napsat text k bezvýznamnému dnu a nebo naopak zeditovat nějaký obrázek. Suma sumárum se smotnou hrou to nemá nic moc společného. Chtělo by to idealně tvořit soutěže různorodější a idelně, aby byly spjaté se samotnou hrou a ovládáním jejich herních mechaniky a prokázaní znalostí. Ve výsledku by to mohlo vést k tomu, že to zaujme větší počet lidí + méně zdatní se mohou dozvědat o hře něco nového.
 
Tak každý má rád různé soutěže, o tom žádná. :-)
Tvůj námět bereme v potaz, a určitě vymyslíme v budoucnu soutěž dle tvého uvážení.

Soutěže nejsou povinné pro nikoho, ale kdo chce zabojovat o krásné odměny, tak se určitě soutěže zúčastní. :-)
 
Nelibí se mi tyto typy soutěží. Bud je to vždy napsat text k bezvýznamnému dnu a nebo naopak zeditovat nějaký obrázek. Suma sumárum se smotnou hrou to nemá nic moc společného. Chtělo by to idealně tvořit soutěže různorodější a idelně, aby byly spjaté se samotnou hrou a ovládáním jejich herních mechaniky a prokázaní znalostí. Ve výsledku by to mohlo vést k tomu, že to zaujme větší počet lidí + méně zdatní se mohou dozvědat o hře něco nového.
Nic Ti nebrání v tom, seznámit se víc s dobou, do které je hra situována, a soutěžní příspěvek napsat nebo namalovat v duchu té doby. A máš souvislost se hrou hned. A možná že úplně neznáš historii tohoto svátku a proto si myslíš, že to ke hře nepatří. ;)
 
Naposledy upraveno:
no misto PU pro 4 a 5 misto bych cekal spis nejake PB takze odmeny nic moc na to ze to je soutez
 
Nelibí se mi tyto typy soutěží. Bud je to vždy napsat text k bezvýznamnému dnu a nebo naopak zeditovat nějaký obrázek. Suma sumárum se smotnou hrou to nemá nic moc společného. Chtělo by to idealně tvořit soutěže různorodější a idelně, aby byly spjaté se samotnou hrou a ovládáním jejich herních mechaniky a prokázaní znalostí. Ve výsledku by to mohlo vést k tomu, že to zaujme větší počet lidí + méně zdatní se mohou dozvědat o hře něco nového.
Nepleť si pojmy. Ne každá hra je soutěž a ne každá soutěž je hra. Pokud je řečeno, že se jedná o soutěž, tak můžou, ale nemusí být jasně definovaná pravidla, jak se smí nebo nesmí postupovat. Záleží pouze na výsledku.
 
NE, ale tato hra je o taktickém myšlení strategii částečne i matematice a trochu předvidavosti. Rozhodně se nezakládá na nějakém psaním příběhů, úpravě fotek apd. to je zcela mimo mísu....
 
Zpět
Nahoru