DeletedUser37110
Guest
Ahoj, doba od poslední otázky trochu postoupila, proto se zeptám:
Už tam budem?
Pardon, nevíte, jestli vývojáři už pracují na aplikaci pro zařízení s OS Windows?
Už tam budem?

Pardon, nevíte, jestli vývojáři už pracují na aplikaci pro zařízení s OS Windows?
)) ale měl jsem ji jen nainstalovanou kvůli push zprávám příchozích útoků jinak appka šrot
ale jinak ...