• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

DK a win 7 a 8 na mobilu

  • Zakladatel vlákna DeletedUser4937
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser37110

Guest
Ahoj, doba od poslední otázky trochu postoupila, proto se zeptám:

Už tam budem? :D

Pardon, nevíte, jestli vývojáři už pracují na aplikaci pro zařízení s OS Windows?
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Nepracují, zatím se vývoj aplikace na WP neplánuje.
 

DeletedUser40995

Guest
tak to je škoda, že nebude app pro WP 8.1

Nepracují, zatím se vývoj aplikace na WP neplánuje.

No tak to je škoda, že se neplánuje vývoj aplikace :-(

sice do nedávno jsem měl androida na telefonu ( Element P450) a Vaše appka byla velmi katastrofální :))) ale měl jsem ji jen nainstalovanou kvůli push zprávám příchozích útoků jinak appka šrot :))

udělejte i katastrofickou appku na WP 8.1, postačí jen push :)

já osobně si kupuji PÚ tak tím pádem Vás podporuji nebo-li vývoj hry. Ale žil jsem v naději, že appku udělají :-(( kupoval bych si i nadále PÚ, ale už mě to odrazuje zde nadále pokračovat.

S pozdravem Hrabaň Petr ( wolf 81 )
 

DeletedUser40338

Guest
No tak to je škoda, že se neplánuje vývoj aplikace :-(

sice do nedávno jsem měl androida na telefonu ( Element P450) a Vaše appka byla velmi katastrofální :))) ale měl jsem ji jen nainstalovanou kvůli push zprávám příchozích útoků jinak appka šrot :))

To je fakt :D aplikace pro androida (nevím jak je to u iphone) je prostě jen na pushky :D původně sem myslel, že chyby při načítání zpráv, oznámení a všeho dalšího (na displeji mi naskočí ''Nepovedlo se načíst kompletní data'') jsou způsobeny pomalejším připojením mobilu k internetu. Ale teď v rámci vánočního dárku od Vodafonu jsem měl neomezenej internet (rychlost mezi 5-10 Mb/s) a vůbec se to nezlepšilo :D

Hlavně nerozumím, proč aplikace je dělaná jen na portrétové zobrazení (na výšku) a možnost pro landscape (na šířku) zobrazení úplně chybí. Chci něco napsat na fórum (pokud to jde) a nemůžu si ani otočit klávesnici. Při prohlížení mapy by landscape nejspíš taky vyhovoval mnoha lidem lépe :)

Co mi chybí je i přístup na účet, kde držím zástup přímo v aplikaci. Kdybych chtěl hrát DK přes prohlížeč v mobilu, k čemu pak aplikace je? Asi fakt jen a pouze pro pushky, aspoň ty fungují víceméně spolehlivě, a to beru jako velké plus ;) ale jinak ...


Takže moje otázka zní: je vůbec ještě možné, že aplikaci vylepší? Nebo tuto verzi již ponechají jako konečnou a nehodlá s tím ''šrotem'' nikdo nic dělat?
 

DeletedUser40441

Guest
To se nemůžete divit, že verzi pro WP neplánují :). Vývoj je náročný a taky to vyjde pěkně draho.
Každopádně do budoucna by do toho investovat mohli - kvůli chystaným Windows 10. Mohli bychom tak aplikaci využít i na našich počítačích.

Jinak si myslím, že verze pro mobily v prohlížeči je dostatečná, appka moc vylepšení nenabídne.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru