• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

DKMapa 1.0

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Když si sescrolluješ náhled mapy až dolů, máš tam tlačíto "» Spravovat skupiny" Klikni na něj. To ti otevře formulář, kde si zadáváš barvy pro cizí hráče a kmeny. Červené X celou skupinu odstraní, kliknutím na tlačíto přepracovat pak můžeš odebrat, nebo přidat jednotlivé hráče/kmeny. Pak ještě nezapomeň změny uložit. ;)
 

papajik

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
22
Aktualizace

Ahoj, chtěl bych se zeptat, jak mohu do programu nahrát jiné světy, například s19. Jde to vůbec?
 

DeletedUser

Guest
Ano, jde, a bylo to tu už mnohokrát zodpovězeno. Ve složce s DKMapou otevřeš v poznámkovém bloku soubor worlds.dat, a tam dopíšeš další svět (na další řádek) v tomto vzoru:
Název světa (cz19), adresu světa (cs19.divokekmeny.cz), rychlost (1) a rychlost jednotek (1)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser29512

Guest
DK map

Musím jen chválit, je to velmi povedene, hlavně v linuxu ,ve widlích to ani nebudu zkoušet,
Ještě jednou výbornýýý:hi
 

DeletedUser8672

Guest
Prošel sem všechny servery a vytvořil worlds.dat pro všechny cz/sk servery ho stáhnout a nahrát ho místo toho který máte teď.
Jinak přidání serveru neni těžké otevřete soubor worlds.dat například v poznámkovém bloku a vložíte nový řádek:

Svět 1
,cs1.divokekmeny.cz,1,1

Název světa
Adresa světa
Herní rychlost
Rychlost vojenských jednotek

Nastavení světa zjistíte zde http://cs25.divokekmeny.cz/stat.php?mode=settings. Myslí že to každý pochopí :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Otázka

Ahojte Hrám na Sk 16, pred 2 rokmy som požíval túto mapku, je to fakt veľmi dobrá vec, mám to nainštalované všetko, len neviem tam dať dáta so sveta sk16 aby mi to išlo. Spravil som textový blok dal som tam toto Svet16,sk16.divoke-kmene.sk,1.2,1
a nechápem to world neviem čo, jak je zložka DKMapa-1.0 som vyzvoril textový dokument napísal riadok a nejde mi to.
a nejde mi to :( Vie mi to niekto spraviť či poradiť? pre istotu, ak by mi chcel niekto pomôcť http://sk.twstats.com/sk16/index.php?page=settings Dakujem :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Otvor súbor world v poznámkovom bloku alebo nejakom textovom editore

vlož tam pod ostatné nastavenia

Svet 16,sk16.divoke-kmene.sk,1.2,1

ulož to a potom otvor dk mapu a uz si len aktualizujes data zo sveta a mozes pouzit :)
 

DeletedUser

Guest
Nechápem o akom poznámkovom bloku hovoríš. Ja tu mám také textocé dokumenty, že napr sk 4 plasers, village a tak a potom tu mám jeden, že worlds subor Dat a ked to chcem otvoriť, že pomocou programu a to neviem siahnuť :( no už som to stiahol vyšli mi ostatné nastavenia svetov, ale neviem tam písať ani zmazať nič :/
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
šak ten subor world otvor v poznamkovom bloku alebo v nejakom inom textovom editore aj pouzivam notepad ++ potom uz mozes upravovat

obrazkovy navod

Otvoris dk mapa 1.0 subor worlds.dat otvoris v poznamkovom bloku potom mozes to upravovat


[SPOIL]
scaled.php


scaled.php

[/SPOIL]
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
....

Už chápem, ale mal som stým menšie komplikácie, ale sprav som to Kamo som ti dlžníkom :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru