• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Doba rekrutace deff jednotek

DeletedUser27267

Guest
Zajímalo by mě jak by se k tomu postavili ostatní hráči. Ale myslím si, že by nebylo špatné zkrátit dobu rekrutace jednotlivých deff jednotek kasáren. Na rychlosti 1 se udělá s vlajkou na rekrutaci fullka útoku za dva týdny cca přičemž fullka efektivní obrany za měsíc nejméně. Je to docela nepoměr když se útok skládá z jednotek kasáren, stájí a dílen zatímco obrana je převážně a ve většine efektinvích případů jen kasárnová pěchota. I jednotka katů pro paladina s ohni je selák plný daleko rychleji totéž těžká kavalerie..

tak si myslím, že by se doba rekrutace těch tří jednotek mohla zkátit aby se deffka nedělala tak dlouho
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Přiznám se, že pokud jsem aktivně hrával, tohle mi také dost vadilo. Jsem spíše obranář, nemám dobrý pocit z toho, když mám někomu uzurpovat jeho sotva vybudovanou vesnici.
 

DeletedUser27267

Guest
Tak buď si hráč může udělat deffku z katapultů, težký a kasárnových jednotek tak aby to měl za dva týdny taky plný selák, ale efektivita takový deffky je poněkud jinde než když má někdo 17 tisíc pěšších jednotek v jednom seláku
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Čas rekrutace vývojáři měnit určitě nebudou. Než se stanovily časy rekrutací, vše se podstatně dlouho testovalo. Obrana se rekrutuje déle, ale na druhou stranu mají obránci také spoustu jiných výhod (paladin s katy, hradby, strážní věž).

Každý je zvýhodněn v jiných věcech.
 

DeletedUser27267

Guest
Paladina s katy a strážní věž bych nepovažoval za výhodu obránce v tomto případě...paladin je jen jeden takže se jedná vždy o jednu ves...ale já měl na mysli celkovou dobu rekrutace a rozhodně není obránce nijak zvýhodněn oproti útočníkovi na běžném světě. Zatímco útočník udělá plný útok za dva týdny a tím jedním útokem rozbije celou deff armu i s maximálními hradbami která se za stejnou dobu stihne udělat. Dokud obránce nenazbrojí což trvá o hodně dýl jak útočníkovi (jednou taková doba ne-li déle) tak je markantně oslaben. Efektivně se dokáže bránit až po jaké době
 

DeletedUser39609

Guest
Tak paladin s katapulty od spuštění nového systému paladinů není tak účinný...a taky už není jen jeden paladin že...

Každopádně já hraju jako OFF hráč...ale kupodivu mě nejvíc baví aktivní bránění při akcích...a jsem ochoten si kvůli něčemu takovému vzít 1x-2x ročně na týden volno...abych si užil té nejlepší zábavy kterou mi DK může nabídnout...a tím je bránění...

To že chcete rekrutovat pouze pěší jednotky je Váš systém obrany a Vaše vlastní volba...ale opravdový obránce používá všechny jednotky a to včetně TK...a v nutných případech i jednotky útočné...když není jiného zbytí...

Rychlost rekrutace obranných jednotek je tak zcela postačující v poměru k rychlosti rekrutace jednotek útočných...
Třeba i proto...protože narekrutovat plný selák jen ze seker trvá taky dlouho...to že nepoužíváte v obraně TK a katapulty je jen Vaše volba...a měl by jste přizpůsobit svou hru tomu aby byla k něčemu a byla tak účinná... :)

účinek obranných jednotek je vyšší než účinnek jednotek útočných...pokud si zkusíte udělat pár simulací...zjistíte...že plný útok bez neprorazí plný selák obrany a dorazit tu obranu musí další útok...
V případě 3plných SD už to neprorazí ani 4 útoky...takže se nad tímto zamyslete...a uvidíte že rychlost rekrutace je nastavena správně v poměru účinnosti jednotek... :)
 

petrzo

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
5
doba rekrutace def je ve složení 7000 kopí 1000 špehů 1500 těžké a 400 katů téměř shodná s dobou rekutace off

otázkou je spíš možnost rekrutaci zastavit ve více vesnicích, proto jsem založil samostatné vlákno
zrušení masové rekrutace (vyřazení) pro všechny vesnice (skupiny)
 
Nahoru