• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Dobré filmy

  • Zakladatel vlákna DeletedUser35385
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser35385

Guest
Viete poradiť nejaký dobrý horor? Ale pri ktorom nezaspím. Nie rozprávku. Poraďte niekto :):pardon
 

DeletedUser27494

Guest
Márnice,Patek 13tého,série Nezvratný osud, . . .
 

DeletedUser37060

Guest
Paranormal activity 1, ostatné ma nijak neprekvapili... :D
Bažina,
Korisť: Smrtiace safari,
Resident evil 1-5, tú mám rád celú sériu ;)
3:15 zomrieš
Bunker
...
 

DeletedUser27494

Guest
Jasné Resident Evil a moje oblíbená herečka Michelle Rodrigues ženám to nic neřekne ale pro mne pro chlapa je to velmi sexy zenska a mam rad vsechny ve kterých se tato exotická kráska objeví,krom své krásy a svého hereckého umění ma krasné tajemné oci.
 

DeletedUser35385

Guest
To som skoro všetko videl skúsim ten bunker no :) Inak Saw ten je fakt top. Pach krve tiež :);)
 

DeletedUser34317

Guest
Resident Evil, dobré jsou jen orvní 2 díly, pak je to hrůza.

Jo jo, ta je pěkná :)

Zrovna včera jsem se koukal na Úsvit planety Opic, dost mě to překvapilo :)

Zrovna dnes jsem si stáhl Need for Speed, tak až budu mít čas, tak na to juknu, ale moc si od toho neslibuju.

Alexi, Pach Krve jsem viděl myslím všechny a musím říct, že se mě více líbil Hory mají oči.
 

DeletedUser34317

Guest
:D
Tak jsem zhlédnul to NfS a dost mě to překvapilo, na to jak je hodnocení na CSFD malé, tak jsem se ani chvíli nenudil.:cool
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru