• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Dostupné znaky pro nick, kmen, vesnici ?

  • Zakladatel vlákna DeletedUser28785
  • Vytvořeno

DeletedUser2029

Guest
Heh. No, z toho co tu píšeš mi připadá, že je pro Tebe zajímavá ta znalost. Ale jen jako taková. (Bez dalšího užitku).
Pochybuji, že bys hodiny testoval nick, který si chceš do hry dát.

-----

P.S.: Hodiny by to nebyly. Bylo by to více., kdybych chtěl najít všechny možnosti A tabulka výjimek by, odhaduji, byla pěkně dlouhá. Musíš uvažovat UTF-8, takže (deseti)tisíce možností. Protože DK jsou mezinárodní a tím pádem povolují i (některé) národní znaky a diakritická znaménka (a dost možná i nestandardní interpunkční). Takže si dokáži představit, že povolí některé národní specialitky (možná i nějaké to měkčení či podobně jako takové, možná ne jen už sloučené měkké znaky) ale na druhé straně budou blokovat pevnou mezeru (aby se nepletla s normální)... upozorňuji, nevím, třeba ne, to je jen příklad možných typů pro-proti z těch nestandardních.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser22808

Guest
idealne je do nicku pouzit iba abecedu bez apostrofov a k tomu pridat maximalne cisla

vsetko ostatne je zbytocne a koniec koncov ta to bude iba zdrzovat pri prihlasovani. Nemyslim, si, ze je taky problem najst nick, ktory bude vyhovovat tymto podmienkam ;)
 

DeletedUser28785

Guest
mě nevadí zdržení, jsem trvale přihlášenej takže se to nezmění ať tak nebo tak...hlavní je mít tam nějaký spešl znaky :hi
 

DeletedUser28785

Guest
to jsem právě zkoušel...cizí znaky (jako azbuka, řečtina atd.) nejsou povoleny...
myslím spíš jestli můžou být znaky jako nekonečno a jiné entity...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Zdravím,
chtěl bych se zeptat supportu nebo toho kdo toto nastavuje případně o tom ví, jaké všechny znaky jsou povoleny ve jméně, vím že to je
abeceda, čísla, ?, -, =, *
ale více se mi nepodařilo zjistit, mohl by mi tedy někdo dát seznam všech dostupných znaků ve nicku, to samé v názvu kmene a vesnice

Myslim si ze kdyby byly jeste nejaky jiny znaky nez ty co jsi uvedl ze by je uz melo par lidi a to by se za nedlouho rozsirilo.. i kdyby jsi prisel na nejaky novy znak plno lidi by si ho vsimlo taktez pouzilo a pak by jsi uz nemel specialni nick,ktery nikdo jiny nema,jak by jsi chtel.. :) Takze si myslim ze na tom az tak nezalezi a nema cenu se o to zajimat.. Nikterak ti to nepomuze..

Jinak do nazvu vesnice a snad i kmene muzes dat napriklad tyto znaky:
«» / | ~ ² ... ono se staci podivat na zebricek a tam se poohlidnout po ostatnich co maji za znaky.. :)
 

Jesus Christus

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
20
Zdravím, proč je "ó" neplatným znakem při pojmenování vesnice, když patří do standardní české abecedy? Díky
 
Nahoru