• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Dotaz Aplikace na Windows 10 Mobile

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Adik13

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
11
Zdravím vím že před tím jsem aplikaci Trbal Wars vlastnil na Winows10 ale pořidil jsem si lepsi telefonní zařízení a již to tam nemohu nikde vyhledat a přitom Store je společný pro všechny zařízení obecný tak ta aplakace byla odstraněna ze stóru? nebo změněn název. Prosím o radu děkuji :).
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Aplikace na Windows nikdy nebyla v současné době se bohužel ani neplánuje.
 

Adik13

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
11
Moment ja jsem tam měl opravdu aplikaci Tibal Wars vedlo to primo na stranku DK ale najednou jsem to nemohl nalezd ale měl jsem před tim telefon z Windows 10 Mobile a normalně jsem aplikaci měl přímo z officiálního stóru a ím že je i na Android
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Oficiální aplikace na Windows phone neexistuje. Pokud tam nějaká byla, jednalo se o neoficiální aplikaci a opravdu netušíme, jak mohla fungovat a zda je někde k dispozici. Oficiální aplikaci máme pouze na iOS a Android.
 

Adik13

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
11
Aha ďekuji ta aplikace na WM 10 vlastně vedla na internetovy prohlížeč ale vím že byla ve stóru k dispozici free (zdarma) ke stažení ale již tam není.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru