• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Dotaz:Novy uživatel

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Adik13

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
11
Zdravím hru hraji +- od roku 2011to je +- 6 let a neustále mám napsáno nový uživatel jak je tohle možný ?


Ďekuji za odpověď
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Titul na fóru je závislý na počtu příspěvků. Zde najdeš přehled, kolik příspěvků musíš mít k tomu, abys dosáhl vyššího stupně. Tento tvůj příspěvek je 30., takže jsi zrovna postoupil z nového uživatele na uživatele, jen tak dál.

Příspěvek bohužel se chybně zobrazuje, jsou to nějaké chyby, kterých jsme se bohužel z přechodu ze starého fóra nebyli schopni vyvarovat. :(
 

Adik13

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
11
Aha no něco jsem si přečedl děkuji to nevadí a co to znamená ten vlastní titul ? Jo ďekuji to budu :)
 
Naposledy upraveno:

Adik13

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
11
A když někdo získa titul například vip nebo tak získa tím něco extra ?
 

DeletedUser

Guest
Titul VIP mají jen ti, co byli v minulosti součástí DK týmu.
 

DeletedUser33829

Guest
Někteří bývalí členové DK Týmu a ne, nezískají tím žádné pravomoci.;)
 

tantalena

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
132
Podle mě někteří "VIP uživatelé" měli přístup do určitých veřejnosti nepřístupných sekcí fóra (domněnka na základě dávného pozorování).
Jak je to dneska vzhledem ke změnám fóra, práv i lidí, co o právech rozhodují, nevím.
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Titul VIP je jen poděkováním za bezplatnou práci v DK týmu pro ty, co z něj odešli, žádné zvláštní výhody nenese a nenesl.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru