• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

dotaz pro všechny

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Adik13

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
11
Ahoj

Prosím pokuď někdo znáte něaký povolený script přez např mozilu chrome nebo tak , prosím zašlete my ho do zpravy či zde ja si to ověřím poté ještě díky.
 

Deynor

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
196
Nevím co přesně chceš, ale zde na fóru máme pro skripty samostatnou sekci, kterou nalezneš ZDE. Je tam i seznam povolených skriptů a určitě si vybereš. :Good

Pokud však najdeš nějaký skript a nebudeš si jistý, zda je povolený, nech si jej ověřit na Supportu.
 

šachlik

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
135
Teď jsem si četl, že Adik chce do DK týmu... Téma je uzavřené a nevím kam mám reagovat a proto píši sem. :D

Adiku, kolik Ti je, prosím Tě? :D Nic ve zlém, ale ty a v supportu? Možná bys potřeboval nasbírat trošku soudnosti, nebo jak se to říká... :D :D :D

Mě odmítli a to si myslím, že mám přeci jen poněkud větší zkušenosti se hrou než ty. Nedovedu si představit, že bys odpovídal hráčům na dotazy, když jich sám máš milion... Psaný projev taky nic moc... No a k tomu dalšímu se radši ani vyjadřovat nebudu... :D :D :D

Nezbývá než říci "NICE TRY"! :D :D :D
 

Adik13

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
11
jako by jsi ted mluvil do zrcadla sám na sebe :). Ty a větší zkušenosti haha dost vtipný :D musel jsem se zasmát. Nevíš vůbec nic. Děláte ze sebe jen frajery že všechno víte ale opak je pravdou ty a ten druhý jste jen zakomplexovaní lidé co samy vědí h* a hrají si na machry . Je to dost vtipné :) . Strapnuješ sám sebe jen.



S pozdravem

Adík 13
 

šachlik

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
135
LOL :D :D :D A kdo Ti asi vždycky odpověděl na všechny dotazy? :D :D :D Buď někdo ze supportu a nebo já, či tantalena. :D :D :D

Co tedy nevím? :D Co se týče hry, o čemž se tu teď bavíme, vím rozhodně více než ty. :D :D Ale to je jedno prosím Tě. :D :D :D
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Adiku brzdi, to, že Tantalena nemá rád lidi z týmu, to je jiná kapitola, ale znalosti o hře má úžasné, stejně třeba jako Shedd nebo i Šachlík. Takže se jim nevysmívej, važ si jich, hodně se od nich můžeš naučit.
 

Adik13

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
11
Já se jím nevymívam ale, ad me neurážejí. Nemám to totiš vůbec rád kdyby nezačal do mě rýt vůbec by se to nemuselo stát ale, co se do toho plete ?? Například tohle-:D) . je to v součásti jeho v každé větě či věta ty a v dk týmu? nemáš zkušenosti atd co on o tom může vědět to ze se zeptám na pár otázek je špatně?? nebo co?? snat to je dobře o to více Vím a nemusím ze sebe dělat machra jak oni že vše vím já se alspon umím optat když si z něčím nejsem jistý a jen si to myslím.Neříkam že ne ale, to zas neznamená že musí rýpat a shazovat jiné.Tak ad se sklidniou.Já narozdil od ních mám chování.Koukni na to s Tantalentou bylo téma uzavřené já už jsem nic dál nepsal nikde á kdo se ozval Šlachtík?? A proč z jakého důvodu teď útočí ? ať si řeší svoje věci co je mu do jiných ?? Tohle je můj problem ne jeho.Nemůsí urážet jiné.Já se jím nevysmívám ale, za to nemusejí se vysmívat my u mě platí jedno pravidlo jak on na mě tak já na něho. A jak jsem se již víše zmínil kdyby neprovokoval nemuselo by k tomu dojít. Jde vydět že nemá na starosti nic jinýho než-li ře šít jiné players. Tak Kolik jim je s týmto chováním jako?Ono je někdy lepší nic nepsat a myslet si to než uražet a shazovat jiné hráče.A možná ze tě nevzali s tým to chováním.
 
Naposledy upraveno:

Deynor

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
196
Vykašli se na smajlíky. Určitě nic z toho nebylo myšleno jako narážka/urážka. Není potřeba z toho dělat kdejakou vědu. Pokud si to vezmeš k srdci a budeš na to pracovat, příště už na tebe nikdo nic mít nebude a ty tak budeš vítěz. Musím říct i za sebe, že si dost často všímám tvých nedostatků v gramatice. Pokud by jsi však v budoucnu chtěl reprezentovat náš či jiný Tým, měl by jsi na tom v první řadě pořádně zapracovat. Je to běh na dlouho trať, ale nemůžeš tím nic ztratit, pouze získat.
 

šachlik

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
135
Já na Tebe neútočím. Jen říkám, že DK tým musí mít nějakou úroveň. Musí mít zkušenosti se hrou, aby mohl odpovídat na hráčské dotazy. Ty máš nejvíce dotazů, tak jak chceš odpovídat na dotazy dalším? Navíc jak jsem psal, ten pravopis, ta gramatika... Nezlob se na mě, nebylo to myšleno nijak útočně, ale prostě když vidím, že máš v každém svém textu xy chyb, tak to prostě nedělá dobrý dojem. Co by si asi řekli hráči, kdyby tohle viděli v tiketech? Neříkám, že se někdo občas nezmýlí, nepřeklepne, nebo tak něco... Ale nechtěj po mě, abych Ti dal důkaz a opravil Ti Tvůj text. :D
A že píšu smajlíky? Od čeho tu tedy jsou, kdybych je nemohl používat? Používám je téměř vždycky a všude při jakékoliv situaci. Krásně totiž vykreslují pocitovou stránku věci. ;)

A na závěr mi řekni, co znamená ta poslední věta? Že mě nevzali kvůli chování? Částečně máš pravdu, ale především je to kvůli tomu, že mám až příliš velký vliv, nebo vazby, na mnoho hráčů, ať už je to v duchu přátelském, či nepřátelském a je zde riziko, že bych nebyl vždy fér, s čímž samozřejmě nesouhlasím. Na takovém postu jdou mezilidské vztahy stranou. :)

Pokud jsem Tě nějak urazil, tak se Ti omlouvám, ale přišlo mi to nesmírně komické.

P.S. Psal jsi, že máš alespoň chování oproti nám. Gratuluji! Svým textem ses snížil na mou úroveň, ne-li níže! :Good
 
Naposledy upraveno:

Adik13

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
11
Omluva se přijíma. A jinak s chybama teď na fórum píší rychle ale, být v DK týmu tak bych psal bez chyb sice o něco pomaleji ale, dal bych si na tom záležet. No vidíš já jsem férovy vždy a to by měla byt priorita v zastoupeních.A pozor u tech dotazů o to jsem moudřejší a když to řeknu takhle v Kmenu my kladou x lidí x dotazů nó ja na každý odpovím rychle opravdu rychle a vždy ho rozepíšů do podrovna.Mám trpělivost vhodné chování rychlou reakci a umím vše vysvětlit do podrvona a hru taktéž ovládam za ty roky a když něco nevím optám se a nebo si to najdu a s hráčem rozebíram téma dokat to nepochopí ne jak někdo jak se my stalo ze to nedosvětlil a já musel psát nový ticket :) ale. to již , je dlouho . Ale , opravdu jsem si jist že já bych opravdu vše vysvětloval až do kad by to player pochopil.:)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru