• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

dotaz pro všechny

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser33829

Guest
Zajímavé, že i když jsem sem nepsal, tak jsem zmiňován, ba si nevzpomínám, že by se mi Adik13 někdy vysmíval... ale asi pro některé to musí být neuvěřitelné, když roky tvrdí, že se hádám s každým... což mě přivádí k zajímavé myšlence kdo tu tedy neumí nakonec česky?
Přece by Tě nemohli, Adiku 13, odmítnout pro gramatiku, to by byla nepřípustná dyskryminatze.
Hráči mají triviální dotazy a některé to unavuje. Adik 13 by na takové dotazy byl jistě platná síla a bavilo by jej to, a kdyby náhodou neznal a nenašel odpověď, tak by se aspoň podělil o pocity a emoce, přece to je smysl komunikace, ba i románů, jak jsem se dozvěděl od jedné autorky a přece i šachlík píše, že nás rád obšťastňuje svými pocity. Jenom mu neprozrazujme, že se to dá vyjádřit i bez smajlíků. Tak k čemu informace a znalosti? Děkovačky Biblosovi a za chvíli máš titul na fóru jiné barvy. Musíš si dát pozor, abys to psal takhle kulantně, jinak budeš označen za používání rasistického slova a jestli si někdo myslí, že je to jen moje recese, tak ten se plete, Biblos to tu mazal jak rajčátko a to by se zase Biblos mohl podělit o své pocity a emoce, málokdy je sděluje, tak ať máme empatii a soucit jaké to je mít do očí bijící jiný titul oddělující jej od plebsu a on ten plebs používá pro zdejší elitu slovo hodící se pro otroka, to je prostě fakt frustrující, zatínám slzu a vytahuji kapesníček.
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Jestli Ti vadí, že si myslím, že toho o hře víš hodně, tak to napiš rovnou, bez těch oklik, a já Tě v tom svém příspěvku umažu. Jsem netušil, že neuneseš pochvalu. :cool:
 

DeletedUser33829

Guest
To mi nevadí, jenom nevím proč jsi mě zde zmiňoval, když já s Adikem 13 problém nemám a neměl. Jsou zde i další rozdíly, tantalena a šachlik do DK Týmu chtějí a vy je nechcete, já za těch 8 let co jsem v této hře jsem se do DK Týmu nesnažil dostat ani jednou, i když Indigra si o me myslela, že jsem zhrzený bývalý člen, který si změnil nick. To že jsem kdysi měl interní dokumenty, na což si už možná ani nevzpomínáš, bylo jen díky tomu, že to vynášeli sami lidé, kteří byli v DK Týmu a nelíbila se jim řada věcí, které se děly. Ještě bych vzpomněl jednu věc, ale všechno vytrubuji... tak netřeba vytahovat další věci... už je to dávno.

Tantalena toho ví o dost více než já.

U šachlíka tak nějak víme, že jeho problém je v tom, že je nespolehlivý, hodně toho napovídá, a pak nedodrží a také jeho morální profil... s herními pravidly není kamarád.;)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru